Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki éri a férfiakat? Ki tudja...

Ki éri a férfiakat? Ki tudja nekem megmondani, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok, elváltam, van egy kislányom. 3 hónapja együtt vagyok egy férfival, ő 31éves. Ő még nem volt házas, viszont nagyon nagyot csalódott két nőben is, akikkel hosszú, komoly kapcsolata volt. Ezért ő nem akar komoly kapcsolatot. Ami azt jelenti, hogy közöttünk még nem volt szex. És azt mondja nem is akar, mert tudja, hogy egyszer ennek a kapcsolatnak is vége lesz, és mivel egy helyen lakunk, nem akarja hogy őt megutálják a rokonaim. Azt mondja, neki az is elég lenne, ha csak barátok lennénk, hiszen az sem lenne a mostaninál sokkal kevesebb, max. nem csókolóznánk és nem ölelne meg. De én nem akarok csak a barátja lenni, én szeretem őt, és vele szeretnék még sokáig maradni, de így hogy?? Nem akarok kevesebb, ő viszont nem akar többet. Engedjem el??
2010. nov. 6. 22:47
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő azt sem akarja igazán, hogy elengedjem. Azt szeretné, ha megérteném és elfogadnám ezt a helyzetet.
2010. nov. 6. 23:05
 12/32 anonim ***** válasza:
Hát, akkor dönts belátásod szerint. Én a helyedben elmondanám neki az érzéseimet, megkérdezném hajlandó-e a kapcsolatot normális párkapcsolatként vállalni, ha nemet mond, akkor pedig engedd el.
2010. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy elmondtam és nem-et mondott. És azzal is tisztában van, hogy ezt így nem lehet sokáig csinálni, ha együtt maradunk sem, mégis azt mondja, hogy ő nem tud többet nyújtani nekem. De én abban bízok hogy talán idővel be tudnám neki bizonyítani, hogy nem minden kapcsolat olyan rossz, mint ami neki eddig volt...
2010. nov. 6. 23:12
 14/32 anonim ***** válasza:
50%

És 1-2 hónapot még várnék, hogy alakul a helyzet. De te is tudod, hogy szex nélkül nem működik a dolog. Barátok lehettek anélkül (a barátság is lehet fontos és jó dolog), párkapcsolat nincs szex nélkül. Ha nem kíván, nincs értelme. Ha kívánna, akkor szexelne. Ha a félelmei fontosabbak, mint te, nem vagy elég fontos neki. Ilyen egyszerű.

A 3 hónap még nem a világ, lehet még várni kicsit. De nem többet, mint 1-2 hónap. Ha egy 31 éves fiatal férfi nem akar szexelni, akkor vagy meleg vagy mással szexel. Számodra egyik sem megnyugtató.

Mellesleg nem vagy felelős az előző női szemétségéért, meg azért sem, mert Ő MAGA 2-szer rossz lóra tett. Te te vagy, aki szereti. Ha nem képes bízni, alkalmatlan párkapcsolatra. Te is csalódtál, elváltál, mégis tudsz bízni benne. Remélem, érthető.

2010. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Eddig én is úgy gondoltam, hogy várok még 1-2 hónapot, de minél többet beszélünk erről, annál jobban meggyőz, hogy nincs mire várnom. Viszont néha meg azt mondja, hogy talán, szóval ő sem tudja eldönteni igazán, hogy mit akar.
2010. nov. 6. 23:23
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem nevetséges ez az egész ennyi idősen? :)
2010. nov. 6. 23:24
 17/32 A kérdező kommentje:
Nekem már az is eszembe jutott, hogy azt mondom neki, hogy legyünk barátok, de kérek tőle egy éjszakát búcsúzóul. Bár lehet hogy ez is nekem fájna jobban....De lehet hogy belátná, hogy milyen jók vagyunk együtt, és talán merne kockáztatni....Vagy ez nagyon hülye ötlet?
2010. nov. 6. 23:42
 18/32 anonim ***** válasza:
59%

Én a "búcsúéjszakát" nem javaslom, szerintem nem oldaná meg a problémát úgy, ahogyan szeretnéd. Tegyük fel jó lesz, Te még jobban ragaszkodsz hozzá, és majd akkor is ilyeneket nyavalyog? Na az hogy fog esni? A szex mint "meggyőzés" akkor "működhet" ha a kapcsolat anélkül is létrejönne. Itt az a kérdés, hogy akar-e Téged a pasi vagy nem. Ha nem akar, a fejedre is állhatsz,lehetsz istennő az ágyban, mindegy - ha meg akar, akkor meg nem azon fog múlni, hogy mikor fekszetek le és az hogy sül el.


Két ellentétes vélemény fogalmazódott meg bennem: 1. Három hónap "udvarlás" adott esetben nem olyan extrém sok szex nélkül, van egy 25 éves barátnőm, aki így jár vele egykorú barátjával pont ennyi ideje. Mondjuk ott nincs bizonytalankodás, csak nem akarják elsietni. Szóval önmagában ez nem vicces vagy égő vagy ilyesmi, van ilyen.

2. DE itt nem önmagában van a dolog. Lehet, hogy terel a pasi, azaz leplezi, hogy nem fűlik a foga egy gyermekes nőhöz és az "apuka" szerephez - de az is lehet, hogy igaz, amit mond és fél a kapcsolattól. Bár én az ilyeneknek akik "jaj sokat csalódtak és ezért kiábrándultak" soha nem hiszek - tapasztalat. Miért? Mert ez a típus rohadt ÖNZŐ!!!!! A sebeit nyalogatja (vagy terel, mérlegel, ezt nem tudhatjuk!) de lesz.arja, hogy Neked mire van szükséged, Te mit érzel - holott TUDJA! Nem gondolom, hogy egy ilyen önző emberből szerető társ válhat. Ismerem a fajtáját... Bocs, hogy ezt mondom, de miután Te rápazarolsz x időt, lehet, hogy az első útjába akadó, gyermektelen 20 évessel érdekes módon gyorsan levedli majd a félelmeit-gátlásait...

29/N

2010. nov. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

"De én nem akarok csak a barátja lenni, én szeretem őt, és vele szeretnék még sokáig maradni, de így hogy??"


Így úgy, hogy továbbra is barátkozol vele és ennyi.


"Ki éri a férfiakat?"


Nők gyakran nem értik a férfiakat, mert szokatlan számukra, hogy a férfi többnyire azt mondja, amit közölni akar, és nem az ellenkezőjét vagy valami kétértelmű feladványt.

2010. nov. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy ertelmeztem, hogy ebbol nem lesz semmi. Lehet, hogy csak nem akar megbantani es ezt igy kimondani. Szerintem ez a csalodas duma urugy. Egyszeruen nem akar veled kapcsolatot vagy most kapcsolatot. En a helyedben mast keresnek. Ne alazd meg magad es ne pocsekold mindkettotok idejet.
2010. nov. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!