Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran találkozol...

Milyen gyakran találkozol anyósékkal? Csak nekem túl gyakori, hogy 2 naponta átjönnek?

Figyelt kérdés

Minden nap 8tól 5ig dolgozom, plusz egy óra a buszozás.

Tehát 6ra hazaérek, hulla fáradt vagyok, de anyósék hívnak, hogy fél órán belül átjönnek.

Ilyenkor gyorsan felporszívózok, lehűtök valami üdítőt, és csinálok valami szendvicset.

Párom is 5-6 között ér haza, ő is fáradt. Mindketten unjuk, hogy 2-3 naponta átjönnek.

Már mondtam nekik, hogy nem vagyok otthon. Átkopogtak a szomszédhoz, aki elárulta hogy de már hazaértem.


Volt valaki hasonló cipőben? Hogy oldottátok meg?


2010. nov. 5. 12:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
70%
mi mindennap találkozunk. nekünk teljesen jó így
2010. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem hajlandók érteni a szép szóból, akkor még jó is, hogy előtte szólnak. Így jöhetnek részetekről a kifogások: túlóra, baráti látogatás, mozi, stb. Amire nem kell mindig elmenni, de lehet, hogy én rááldoznék pár hetet és elmennék sétálgatni, vagy akkorra időzítenék vásárlást stb.
2010. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Viki233 ***** válasza:

vagy van egy jó ötletem!sztem ez tuti bejön figyu!


http://www.youtube.com/watch?v=kqwQv89a82E&feature=related

hallgattassátok meg velük ezt! tuti gyorsan elspuriznak és nyugtotok leszxD

vagy ha mégsem akkor nyomassátok le még ezt!


http://www.youtube.com/watch?v=mpffLPQDXSs&feature=related


ha ez sem jön be akkor veszve van minden:D

2010. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Tegnap már nem is telefonáltak. Este 8kor kopogtak, naivan ajtót nyitottam, és ott állt anyósom egy üveg borral, hogy akkor ő most jött vacsorázni.

Elvettem tőle a bort, és kilöktem az ajtón.

Most megy a cirkusz, de valahogy nem hat meg a dolog.

Szerencsére a párom mellettem áll.

2010. nov. 6. 09:56
 25/31 anonim ***** válasza:
Jó voltál. :) Lehet, hogy ez így most erős volt, de legalább világos lesz neki, hogy nem csinálhatja ezt veletek. Normálisan úgy sem lehetett volna leülni velük beszélni, mert én abból indulok ki, hogy letagadtátok magatokat, a szomszéd lebuktatott, abból neki le kellett volna esnie, (és valószínű le is esett) hogy ezek szerint nem szívesen látjátok, és mégis beeröltette magát, nem törődött vele. Így legalább tanul belőle, hogy nem telepedhet rátok, és legalább szóljon előre, mert ez így pláne parasztság.
2010. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Viki233 ***** válasza:
Nagy Grat neked kérdező:))))örülök h végre lábbra álltál:) minden tiszteletem a tiéd:)))
2010. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Bocs, de azért ez nem volt annyira korrekt. Miért nem lehetett volna őket beengedni, leültetni és elmondani, hogy szeretnétek több magánéletet?

A megoldásod egy tizenévestől is éretlen volt, erre ne legyél büszke. Képzeld magad a helyükbe, azért ők is érző lények! Azt látják, hogy eddig szívesen láttátok őket, most meg egyszerre nem. Ez bunkóság volt, ne haragudj.

2010. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit tényleg bunkóság volt, de az is az, hogy a legváratlanabb időpontokban rájuk erőltetik a társaságukat, és mellé még kritizálnak is, hogy nincs nagy rend és tisztaság.

Most biztos megy a balhé, várni kell pár napot, hogy a kedélyek csillapodjanak, aztán meglátogatni őket, és megbeszélni velük, hogy ritkítsanak a látogatásokon, mindenképp jelezzék, és akkor ez nem fordul elő többet. De akkor előre döntsétek el, hogy nektek heti/havi hányszori látogatás lenne elfogadható, és tartsátok magatokat hozzá.

2010. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg nem teljesen így kellett volna. Tény, hogy az anyós is bunkó, így hivatlanul, bejelentkezés nélkül beállítani nem kéne, de azért ha már így alakult, akkor megért volna egy beszélgetést, hogy elmagyarázzátok, hogy ti mit szeretnétek. Lehet, hogy úgy sem értette volna meg, és továbbra sem változna semmi, mert már észre kellett volna vennie magát, főleg a szomszédos dolog után, de legalább tiszta lenne a lelkiismeretetek, hogy ti megpróbáltátok illedelmesen elintézni. De így kidobni, de a bort azért elvettétek, hát ez is nagy bunkóság volt. Nem azért mondom, valahol kiérdemelte már ezt, de úgy érzem így csak lejárattátok magatokat. De hát ti tudjátok. Szerintem hívjátok fel, menjetek át, és próbáljátok korrekt módon megbeszéli, hogy mi volt a bajotok, és hogy legyen zek után.
2010. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nálunk mi megyünk anyósékhoz. Azt azért hozzá kell tennem én nagyon jó kapcsolatban vagyok velük és imádom őket.
2010. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!