Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan rendezte az anyagi...

Ki hogyan rendezte az anyagi dolgokat válás után?

Figyelt kérdés
Azért nem váltam még el mert van egy gyerekünk is és ha elválunk akkor nem fogják tudni fizetni a házat,rezsit és kajàt. Ha a fele fizetésemet odaadom az sem elég egyikünknek sem, mert sem albérletet nem tudnék fizetni és a feleségem se tudná azt a szinvonalat megadni a fiamnak amit eddig. Hogyan kezelte ezeket a dolgokat más, egyszerűen már elég volt és szeretnék lépni viszont így nem lehet

ma 16:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
15%

8 as, miért kene a szüleivel lakjon az anyuka?

A szüleivel csinalta a gyereket?

Hogy apuka tudja élni az ífjúkorát újból házasodni es válni? Teremteni a lelki nyomorékokat újra es újra?

Vagyis ha az anya penztelen, akkor mondjon le a gyerekről az apa javára, es a gyerek szenvedjen?

Válás esetén mindig a gyerek szívja meg, mert ugye mindkét szülő fut kétsegbeesetten 40 évesen a diszkóba, hogy új “párt” találjon!

Es egymásra mutogatnak!

Az állatkertbe a gorillák különbek!

ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%

11-es, mert hol lakjon, ha nincs pénze?


Ha anyuka pénztelen, akkor apuka mondjom le a gyerekről is meg az egész vagyonáról is, hogy a pénztelen anyuka elhesse tovább a gondtalan életét, és apuka meg...nem tudom, éljen, ahogy akar?


A gyereket nevelje az, akinek telik rá, ez ilyen egyszerű. Ha együtt maradnak, és mindennap veszekednek, ordítoznak, utálják egymást a gyerek előtt, az sem jobb.

ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
46%

Ha gyereket hoztak a világra, aki még kicsi, akkor ne pattogjanak es váljanak! Gondolom mikor gyereket vállaltak ketten, felelősen végiggondolták, hogy nem léphetnek akármikor ki, hanem tekintettel kell lenni a gyerekre!

Ha nincs vita es cirkusz akkor kibírják még együtt egy darabig!

Ha szülő az ember akkor nem a nemiszerve a legfontosabb már !

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
81%

Persze, most biztos a gyerek 5-6 éves, belefasultak a hétköznapokba, es most megint futni keresni a “bódosságot”!

Hogy es mikor fog így egy felnőtt ember felelősséget vállalni??? Ha mindig megfutamodik ha kicsit unalmas lesz??

Mindig új családokat fog alapítani es otthagyni pár éves gyerekeket, mert hívja a nemiszerve új kalandokra???

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
35%

Ügyvéddekkel, mert akarta a kva kocsit amit én vettem neki. végül az is el lett adva és felezve az összeg, amit kaptunk érte.


Hogy valami hasznosat is tegyek hozzá: családsegítőtől, gyermekjóléti szolgálattól kérhettek segítséget. Vannak anyaotthonok is, de azok ennél rosszabb helyzetben lévőknek vannak fenntartva, ahol az egyik fél jelenléte közvetlen veszélyt jelent.


Jogos amit mondanak, nem a nagyszülők szülték a gyereket, de ha már megvan mégis mit lehet csinálni? Komolyan érdekelne ezeknek a kommentelőknek a véleménye. Az a szerencsétlen poronty aztán igazán nem tehet arról hogy ilyen helyzetbe született és kell nevelkednie. Bajban egy szerető család összetart. Valamelyik fél költözzön a szülőkhöz, vagy találjatok ideiglenesen gyámot családon belül. Keressetek rendes munkát mindketten. Ha már a válás az asztalon van, a lehető legrosszabb amit tehettek, hogy együtt maradtok a "gyerek érdekében". Ez még soha sehol nem sült el jól.


Remélhetőleg legalább a CSOKot nem vettétek fel, mert akkora szopórollerből nem tudom hogy lehet kikeveredni.

ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

Ja, persze, 15 ös keressenek gyámot, passzolják le a gyereket, vagy árvaházba bárhova mert apukának MEGVISZKETETT ugye es futni kell vakartatni a sarki pincérlánnyal, aki dehogy könnyelmű, karmikus szerelem, ikerlángok!

Nemde? Ez a megoldás!

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
24%
15ös, ha én elválok a férjemtől, akkor megyek albérletbe a gyerekkel mert volt annyi eszem hogy nem csupasz fenékre meg a férjem pénzére szültem. Ilyen egyszerű. Ha gyereket csinál valaki akkor ne cuccoljon haza a gyerekszobába szégyenszemre.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
17%
Látom átment amit írtam. Szóval mi a tanácsod a családnak, ahol apukának megviszketett, anyuka pedig ezek után jogosan hallani sem akar róla és ebben a helyzetben van?
ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen jogos és igaz dolgokat írtok, én is így gondolom. De ezek már megtörtént dolgok, azzal nem lehet mit kezdeni hogy előbb kellett volna gondolkodni. Igen. Előbb kellett volna gondolkodni. Szoval hogyan tovább?
ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

Már megírtam hogyan tovább!

Nem lehet úgy dönteni, mintha gyerektelen pár lenne, ripsz ropsz, egó sérül, válás!

Mivel gyerek van, muklesz es arra koncentrálni, hogy holnap oviba kell vinni, es mire van szüksege!

Aludjanak külön ha nem bírják nézni egymást!

Oldjak meg! A gyerek az első, amíg nagyobb nem lesz!

Igen, en ha nagymama lennék, fogadnám a lanyom es az unokám!

Nem erről van szó, hogy szégyenszemre kullogás, hanem hogy MOST MÁR nem lehet gyorsan pattogni! Ha nem verekednek otthon es civilizált a hangulat, akkor bírják ki még egy darabig!

ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!