Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod már mit veszel karácsonyra?

Tudod már mit veszel karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudod már mit veszel karácsonyra?


Én bajban vagyok :S


2010. nov. 3. 20:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nem, majd előtte 1 héttel megveszem, természetesen aki amit szeretne, amire vágyik.
2010. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem a lányomtól,hogy mit szeretne,és azt fogom megvenni neki egy hónap múlva. (telefont szeretne)

37N

2010. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Áááá Karácsony.Itt a lányom névnapja (is) mindketten decemberiek, úgyhogy ........
2010. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ötletek/tervek, de pontosat még nem tudok.


Anyukámnak ötletek: könyv, felső/sál, húskenő ecset

Apukámnak: könyv, póló

kettejüknek esetleg színházjegy


Öcsémnek fülhallgató, tollak, póló

Legjobb barátnőmnek vmi fáradtrózsaszín sál/ékszer (most éppen azt a korszakát éli :D)... és ha addig el tudom készíteni, akkor scrapbook-album... ha nem, akkor kitalálok neki addig vmi okosságot :D.

2010. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Ok.Nem tudnál ötleteket írni nekem?

Pl:

Anya

Apa

Mama

Papa

Nővérem

Nővérem barátja


Legjobban velük vagyok bajba:anya,nővérem barátja és nagypapám

2010. nov. 3. 20:32
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

hm. anyukámnak veszek egy szép mécsestartót + veszek neki valami bon-bont. a barátjának veszek egy csokit (mécsestartót közösen kapják), magamnak pedig addigra szereznem kell 1liter boldogságot és megis volnék. A tesóimat meg lerendezem azzal, hogy amit anyuék adnak nekik ajándékot, azt valójában közösen adom velük együtt(legalább elhiszik, mint mindig).

Voltaképpen ennyi lenne és olcsón megúszom, mint minden egyes évben.

16/L

2010. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
80%

én úgy csinálnám,h elmentek együtt vásárolni,de nem karácsonyra!

és ha vmit észreveszel h teccik a családtagodnak,és olyan árban van,és szüksége van rá,azt vedd meg neki,vagy amiről tudod h régóta vágyik rá..

2010. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

hát én anyukámmal megbeszéltem, hogy mi mit veszünk nekik és fordítva. ők lehet, hogy vagy egy turmix gépet kapnak, mert az tönkre ment, vagy egy szép faliórát.


öcséméknek még nem tudom, lehet, hogy valami rucit kapnak a feleségével, a gyerekek húzósabbak. az egyik másfél éves, a másiknak meg minden játéka van már, semmi nem köti le, úgyhogy itt még én is tanácstalan vagyok.


a két sógórnőm valami ritykót kap, a kisebbik valami menőbb bulizósat, a nagyobbik valami nőiesebbet, ő már anyuka.


anyósékon agyaljon a párom:)


párom két unokaöccse valami társasjátékot vagy valami játékot kap majd, de még fizu után lesz a felderítő körút:)


apukám lehet, hogy egy fotóalbumot kap az unokáiról, mármint előhívatunk pár fényképet, és beteszi a tavalyelőtt kapott albumba, szerintem ennél szebb ajándék nincs egy nagypapának, de lehet, hogy anyukám is ezt kapja.


a páromnak pedig agyalok egy adidas melegítőn, csak az a baj, hogy annyi felé kell vásárolni, hogy nem biztos, hogy ezt meg tudom oldani. ha nem ez, akkor kap valami puzzle-t, mert imád kirakózni.


remélem tudtam adni néhány ötletet:)

2010. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nővérem barátja számítógépekkel dolgozik.Vagyis valami olyasmit szeretnék neki venni.Pendrive-ja van.Egere,billentyűzete van.Gondoltam még arra is,hogy tai-chi-val vagy jógával kapcsolatos dolgot veszek neki.Ez szerintetek jó ötlet?

2010. nov. 3. 20:38
 10/26 A kérdező kommentje:

És még valami.

Apukámnak valami jó akciófilm jó ötlet?

2010. nov. 3. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!