Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket veszel a családtagjaidna...

Miket veszel a családtagjaidnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ha fontos a korukat (pl gyerek még, kamasz, vagy felnőtt) stb odaírhatjátok! Köszi :-)
2011. szept. 4. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
izéééé szeptember van.Mit tudomén mit veszek karácsonykor
2011. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám egy polcot kap a konyhába, ez már megvan.

Apukámnak még nem tudom, de valószínű egy Moldova könyvet.

A húgomnak szintén nem tudom, nála a bónusz az ékszer, ha nagyon nem jut más eszembe.

Az öcsém meg pláne nem, fiatal még, nála havonta változik, mi tetszik neki, így csak az utolsó pillanatban veszek ajándékot.

A páromnak egy pár futócipőt szeretnék, de lehet, hogy már korábban megkapja.


Igyekszem minél előbb gondolni a karácsonyra, egyrészt mert így lesz időm kiélvezni az adventet, akkor már csak sütit sütök és dekorálok, másrészt így megúszom a boltokban lévő tömegnyomort :) karácsony előtt két héttel nálam boltstop van, ilyenkor vagy otthon készülünk, vagy maximum este sétálunk a kivilágított, remélhetőleg havas utcákon :)

2011. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy még korai egy kicsit, de én sem szeretem az utolsó pillanatra hagyni, mint ahogy a 2. válaszoló sem :-)

Sajnos nekem még nincs ötletem, hátha ad valaki valami jó ötletet :-)

2011. szept. 4. 22:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondom de erre van még kemény 4 hónapunk-.- Még tombol kint a 30 fokos nyár, az egy dolog hogy naptárilag már nem az van.
2011. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
22:36 meg biztos 14/F :-D és ezek szerint ő se tudja még komolyan :-D Mókás lenne az a társasjáték a páromnak, de drága ahhoz hogy két percig röhögjünk rajta, utána meg menne a szekrény aljára :-)
2011. szept. 4. 22:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodom rajta, mert Karácsony előtt szülök, és nem lesz időm egy újszülött mellett szaladgálni. Mindenkinek valami apróságot csak, nálunk az ajándék kicsi, a családi szeretetet jobban értékeljük.

Férjemnek motoros bögrét tervezek, anyunak kozmetikumot, nagyiéknak kajacsomag, többi rokonnal megegyeztünk, hogy nincs ajándékozás, a család gyerekeinek társast, vagy olyan játékot, ami hasznos a fejlődésük szempontjából.

2011. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktunk drága dolgokat venni, általában könyvek az elsődleges ajándékok. Bár azok közt is előfordulnak drágábbak.

Bizony, elég korai még a karácsonyi ajándékozásra gondolni, szerintem Te időutazó vagy:)

2011. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, de a jövő karácsonyi ajándékötleteket már összeírtam! :D
2011. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
már most karácsonyos kérdések? durva:D halvány lila fingom nincs
2011. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
LOL, előbb én mit fogok kapni a születésnapomra? Aztán anyának még névnapja lesz... hol van még a karácsony? (egyébként már NAGYON várom:):):) )
2011. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!