Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket veszel a családtagjaidna...

Miket veszel a családtagjaidnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ha fontos a korukat (pl gyerek még, kamasz, vagy felnőtt) stb odaírhatjátok! Köszi :-)
2011. szept. 4. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
:) Én már elgondolkoztam rajta, mit fogok adni, amikor napokig esett az esö, és karácsonyi hangulatom lett. Rengeteg ötletem támadt, de ezek még nem biztosak, azt sem tudom, kinek fogom adni. Színházjegy, saját díszítésü bögre, ezek az ötletek tetszenek a legjobban. Én október végén, novemberben szeretném megvenni, megcsinálni az ajándékokat, mert utálok az utolsó pillanatban rohanni. A csomagolást lehet, hogy decemberre hagyom, mert annak megvan a hangulata. :) 15/L
2011. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. szept. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!