Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mit veszel karácsonyra?

Kinek mit veszel karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem a zsebedben akarok turkálni, csak sajna nincs még semmi ötletem.
2010. dec. 9. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

én anyámnak cukormentes milkát, mert ő cukorbeteg és mindig nagyon örül az ilyenféle édességeknek :)

apámnak meg szerintem valami porpasztellezett képet csinálok (persze minden saját kezüleg <hisz művész vagyok> :D)

és még egy valamit készítek az egész család nevében :)


15/F

2010. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tesómnak egy nagyon jó illatú tusfürdőt meg sprayt

mamámnak:mivel érzékeny a bőre, a porfogókat utálja, baba testápolót

apunak:nívea spray

barátomnak is nivea

2010. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindig szoktam készíteni és venni is valami apróságot.

Anya-lábápoló krém rénszarvasos sarok/körömreszelővel és kiskutyás naptár családi szüli és névnapokkal.

Apa- készítek neki egy irodai mappát, mert mindig szanaszét vannak a papírjai, venni még nem tudom, csoki vagy kozmetika

Tesók-hobbiboltban lehet kapni zsebkendőtartót,húgomnak csajosra díszítettem, öcsémnek a kedvenc focicsapatosára :) Öcsémnek borotválkozózselé és krém, húgomnak még nem tudom biztosan

Párom-saját készítésű karácsonnyi likőr, a másikat még nem tom

Nagyszülők-goblein kép

2010. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

anyunak egy nyakláncot vettem (meg névnapjára kap ilyen bocis mintázatú tejes üveget, mert kimért tejet szoktak venni, nem boltit)

apunak valamilyen tea csomagot fogok készíteni, fekete teákból (vagy ami úgy finomnak tűnik)

bátyám egy könyvet kap, Leonardo da Vinci meséi-t

párom egy pendrive-ot, ami olyan, mint egy F1-es autó, és lehet, hogy az egyik válaszoló írásán felbuzdulva kap egy iratrendezőt/mappát, mert a különböző számláinkat, csekkeinket folyton elkutyulja :D

2010. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!