Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az az ok, ami miatt...

Mi lenne az az ok, ami miatt nem vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 13:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
51%

Szegény meddő nőt is lepontozták :P

Nagy trógerek vannak itt.

2010. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
65%

-nem vágyok rá kicsit sem

-nem szeretem őket

-nem akarok más életet élni mint most

-nem akarom átélni a szülést, szoptatást, testi váltzásokat

-nem akarom hogy egy 3. legyen a párkapcsolatunkban, nem vonz hogy nőből lehányt polót viselő anyává, a párom meg mackónadrágot viselő apává amortizálódjon

-aggódon a földükért, túlnépesedés stb

De én már elöntöttem hgy nem akarok.

viszont sztem okos lenne ha (még) nem szülnének azok akik:

-nincs hozzá egy minimális anyagi helyzetük

-örökltes betegségük van

-nincs rendben a kapcsolatuk stb.

2010. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Ne aggódj! Ha terhes leszel a hormonok "átrendeződnek" benned. Én 27 évesen véletlen (gyógyszer szedése mellett) terhes lettem. Ekkor még külön laktunk a párommal. Hirtelen nem is tudtuk, hogy mit kezdjünk a helyzettel. Aztán úgy gondoltuk, hogy lesz 9 hónapunk kitalálni. Amikor kiderült a terhesség, valahogy eszembe sem jutott, hogy elvetessem. 27 évesen még anyukámmal laktam, még gyereknek éreztem magam. Nem voltam felkészülve egy gyerekre. Előtte soha nem szerettem a gyerekeket, ha össze akadtam egyel, nem tudtam mit kezdeni velük. Ha megláttam egy maszatos képű babát, háááát!!! Más elalélt a látványtól... Szóval, az a terhességem nem sikerült, nem fejlődött a magzat rendesen és meg kellett szakitani 15 hetesen a terhességet. Annak ellenére, hogy nem voltam, voltunk felkészülve egy gyerekre, a 3 hónap alatt annyira megváltozott a hormon bennem! Iszonyú nehezen hevertem ki a terhesség megszakitását. Ekkor megbeszéltük a párommal, hogy csakazért is szeretnénk gyereket. Összeházasodtunk, össze költöztünk, és az eset után 2 év múlva sikerült a gyerek projekt. Most 32 éves vagyok, van egy 2 éves fiam, akibe szinte szerelmes vagyok. Nagyon levesz a lábamról. Hidd el, ha terhes leszel megváltoznak a dolgok, érzések. Ja, azt még hozzá tenném, hogy szülés után, amikor a kezembe fogtam az újszülött fiamat semmit nem éreztem. Csak egy alvó élőlényt tartottam a kezemben. Aztán gondoskodni kellet róla, és kb 3 hét volt, mire elkezdtem szeretni.
2010. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Utolso ha ez igaz lenne akkor nem lennenek boldogtalan csaladok, gyerekek, akiknek borzalmas anyjuk van.
2010. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

A hormonoktól tényleg megváltoznak a nők, de én olyat is ismerek, aki akart gyereket, aztán mikor később összejött, teljesen bekattant, hogy úristen hova tegye miből, mi lesz vele, jézusom, rendesen kikattant a nő és elvetette azóta meg sír, ha rágondol, hogy nem érti mi a fene lett vele, de teljesen megbolondult. És nem egy huszonévesről volt szó.

Ha csak az lenne, amit te írsz, hogy mindenki beleszerelmesedik azonnal a gyerekbe, akkor más lenne a világ.

2010. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!