Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az az ok, ami miatt...

Mi lenne az az ok, ami miatt nem vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 13:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%
14.02. Az apa nem a te szempontodból lenne fontos, hanem a gyerek szempontjából. Na ja, persze, lehet mondani, ezrek nőnek fel apa nélkül, ez igaz.
2010. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
70%
Magyarul, ha nem találok megfelelő apát, aki valószínűleg évek óta velem van és velem is lesz, akkor ne legyen gyerekem? Na persze. Bezzeg, mikor valaki abortuszt akar, mert apuka nincs mellette, akkor kórusban sír mindenki, hogy jaj ha megengedheted magadnak tartsad már meg. De tervezetten vállalni apa nélkül meg csúnya dolog?
2010. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
38%
Látom nem érted. Nem a te szempontodból JÓ AZ APA, hanem a gyerekéből! Nem lehet megérteni?
2010. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
14:01-es: nagyon köszönöm, ebben bízunk mi is:-)
2010. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%
Remélem összejön!!! :) Látod, máris mennyi irigy van, aki lepontozott 46%-ra? :)) Pontozzatok még drágáim. Inkább legyenek rám (ránk) irigyek, mint sajnáljanak nem? Ez az életfilozófiám, úgyhogy puszika! :)
2010. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
De értem, hogy jó a gyerek szempontjából az apa, de te meg azt nem érted, hogy mikor valaki nem talál egy normális pasit, akkor miért ne lehetne attól gyereke? Most komolyan azért ne legyen gyerekem talán egyáltalán?
2010. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Dehogynem!! Legyen gyereked úgy is!!! A legjobb barátnőm 39 évesen szült, apa nélkül! Az én férjem helyettesíti a lányának az apát. Meg lehet azt oldani. :)
2010. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Ó, én is le lettem pontozva:-))) aranyosak vagytok
2010. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%
14:19: sajnos valoban sokan nonek fel apa nelkul, de ez egy elvalt parnal vagy megozvegyult anyanal kenyszerhelyzet, te pedig igy tervezed. Felnonek, valoban, de nem semmi lelki seruleseket okoz egy apa nem lete egy gyereknek. A ferjem is apa nelkul nott fel. Sajnos meglatszik rajta, pedig nagyon igyekszik, hogy ne igy legyen. En a gyerekemet biztos, hogy nem kenyszeritenem ilyen helyzetbe szandekosan, nem ez az idealis. Egy gyereknek apara is szuksege van foleg, mikor mar nem kisbaba.
2010. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
10%
Kivéve kedves utolsó, hogy az adott hozzászólás úgy szólt, hogy harminc fölött van, és amúgy sem jön össze a gyerek, akkor mi lesz később. Csak azt akarta mondani szerintem a hozzászóló, hogy talán meddőségi okokból MINDENKÉPPEN bevállalna egy gyereket akár már most, még akkor is ha most PILLANATNYILAG nincs párja, mert az később összejöhet, hogy megtalálja élete párját. A kor előrehaladtával pedig az esélyei gyerekkérdésben romlanak. Mitől lenne jobb az, hogy most összejön valakivel, összejön gyorsan a baba, de mondjuk két év után szétválnak mert addigra kiderül, hogy mégsem működik a kapcsolat, elsiette, tehát mégis egyedül neveli a gyereket... Le lehet pontozni:-)
2010. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!