Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az az ok, ami miatt...

Mi lenne az az ok, ami miatt nem vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 13:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
71%
meddőség
2010. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

ha súlyos gyógyíthatatlan beteg lennék...

ha nem lenne annyi jövedelmem, hogy ne kelljen nélkülöznünk...

ha nem lenne egy jó apajelölt...

kb ez az első három...

2010. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

2. jól mondja.


Kell hozzá egy apa, egészség, és legalább megélhetési biztonság. Plusz az, hogy nagyon akarjuk is. Ismerek olyat, akinek mindhárom feltétel megvan, gyereket mégsem akarnak és már 40 körül járnak.

2010. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem lenne egy komoly kapcsolatom ahol TÉNYLEG ismerem a páromat

Ha még ketten is alig élnénk meg (de ahogy a környezetemben látom ez sok embernek nem fontos)

Ha nem érezném azt,hogy anya szeretnék lenni és nagyon vágyok egy gyerekre


Kb ennyi. Én nem akarom hogy a gyerekem apa nélkül nőljön fel,és azt se hogy sokat kelljen nélkülöznie (nem luxusról beszélek,csak egy biztos anyagi háttérről)

2010. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

anyagi háttér hiánya

megfelelő pár hiánya

egészségügyi gondok

simán nem akarom mert nemtartom magam rá alkalmasnak

vagy nem szeretem a gyerekeket

veszélyes a munkám s lehet árván maradna (pl: kínában bányász, tűzoltó, katona háborús terepen stb.)

2010. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Azon okból, hogy nem akarok.
2010. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
56%

Meddő vagyok. Nincs olyan amit meg nem tennék egy gyerekért. Jelenleg ez a lombik. Nincs sok pénzünk, ha nem jön össze elsőre nem is tudom honnan lesz pénz egy másodikra, de férjem szerint ezzel én ne foglalkozzak ő majd mindent megold.

Ha lenne egy gyerek, a pénz nem számít, mindent meg lehet oldani!!

2010. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
47%
Második 13:55-ös, az biztos, hogy ha már megvan a gyerek (vagy a gyerek utáni vágy), akkor a pénzt utána a föld alól is előkaparja az ember, mert a vágy is és a gyerek is szárnyakat (értelmet) ad az ember küzdésének. :) Teljes szívből kívánom, h az első lombikotok összöjjön!!!
2010. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
42%
Másodikkal egyetértek kivéve az apás résszel. Azért harminc felett, mikor megengedhetem magamnak egyedül is, rohadtul nem érdekel, hogy lesz apucika mellettem. Mi van, hogy csak 40 éves koromra lenne, akkor meg már nem jön össze? Így se akar sikerülni.
2010. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
Hogy nem akarok. A terheség gondolatától rosszul vagyok, felnevelni meg nem akarok senkit, nincs nekem arra türelmem és időm.
2010. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!