Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne hazaköltözni?

Figyelt kérdés

Van 2 lakásunk és anya felajánlotta a kisebbet. Én nagy nehezen 32 évesen egy éve vettem rá magam, hogy eljöjjek otthonról.

Tipikusan az a típus voltam, aki sokáig bennragadt a családban. Jóformán anyám anyja voltam. Egyébként a lakásba nem ingyen költöznék, hanem az albérleti díjamat kéne neki utalni(ez anyagilag nekem mindegy, neki kiesés).


Hiába mondta, hogy nem zaklatna úgy, mint amikor egy lakásban laktunk, de ezt nehezen tudom elhinni, hiszen egy ház földszinti és első emeleti lakásáról van szó. Zaklatás alatt egyébként olyanokra kell gondolni, hogy pl online ügyintézés, mert egyszerűbb mást megkérni, mint kicsit szenvedve, de magának megcsinálni stb. Meg minden amihez neki nincs kedve engem zaklat vele és most nem házimunkáról van szó.


A másik amit nem értek, hogy miért nem ajánlotta fel korábban? Vagy miért pont most, hogy lejárt a kötelező 1 év és már bármikor fel lehet mondani az albérletet?


szept. 12. 09:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is szar volt és végre el tudtál jönni, akkor kinek mennél vussza?
szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Eleve azt gondolom, hogy annak a szülőnek akinek albérletben él a gyereke, nem kellene 2 lakása legyen. Másrészt anyám mellé akkor sem mennék vissza, ha ő fizetne mindent.
szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nincs az az isten! Egyébként nem is értem, miért kéne neked költözni. Adja ki másnak a lakást és akkor lesz bevétele belőle.


Neked meg ideje a saját lábadra állnod és ezt most lelkileg értem. Egyébként hogy-hogy nincs senkid?

szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!