Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne hazaköltözni?

Figyelt kérdés

Van 2 lakásunk és anya felajánlotta a kisebbet. Én nagy nehezen 32 évesen egy éve vettem rá magam, hogy eljöjjek otthonról.

Tipikusan az a típus voltam, aki sokáig bennragadt a családban. Jóformán anyám anyja voltam. Egyébként a lakásba nem ingyen költöznék, hanem az albérleti díjamat kéne neki utalni(ez anyagilag nekem mindegy, neki kiesés).


Hiába mondta, hogy nem zaklatna úgy, mint amikor egy lakásban laktunk, de ezt nehezen tudom elhinni, hiszen egy ház földszinti és első emeleti lakásáról van szó. Zaklatás alatt egyébként olyanokra kell gondolni, hogy pl online ügyintézés, mert egyszerűbb mást megkérni, mint kicsit szenvedve, de magának megcsinálni stb. Meg minden amihez neki nincs kedve engem zaklat vele és most nem házimunkáról van szó.


A másik amit nem értek, hogy miért nem ajánlotta fel korábban? Vagy miért pont most, hogy lejárt a kötelező 1 év és már bármikor fel lehet mondani az albérletet?


szept. 12. 09:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg konkrét célzás volt, szerinte ideje külön költöznöd.
szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Dehát már elköltöztem 1 éve. Most felajánlotta, hogy a kisebb lakásba, ha gondolom költözzek vissza.
szept. 12. 10:30
 3/33 anonim ***** válasza:
10%

32 évesen még anyád nyakán lógsz?

Anyuci pici lánya. Macskád lehet, de párod és gyereked biztos nem.

szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Egy épületben lennétek tehát kb mintha együtt, nyakadon fog lógni, ne tedd.
szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%

Ha még arról lenne szó, hogy ha nem is ingyen, de olcsóbban adja ki neked, akkor talán érdemes lenne megfontolni az anyagi lehetőségeid függvényében. De így, hogy ugyan annyit legombolna rólad, mint egy idegenről és még a nyakadra is járna (hiába mondja, hogy nem, így lenne, ez biztos), hát a lónak a f_szát.

Hidd el, jót tesz a távolság.

szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt! A nyakadra járna, a lakásért cserébe elvárna dolgokat, hiába az albérlet díj... Addig fajulna, hogy fenyegetne, hogy kirak.
szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%
NEM, még véletlen sem!
szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
Ha ugyan annyit kellene fizetned mint most, plusz ismered anyádat és tudod, hogy nem lenne nyugtod tőle, akkor miért kérdés ez egyáltalán? Nem jó a mostani albérleted? Ha meg vagy vele elégedve szerintem ne mond fel. Ha meg nem jó, akkor előbb nézz szét a piacon. Én tuti csak utolsó mentsvárként költöznék vissza.
szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
Így nem, csak rosszul járhatsz.
szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, mi annak érdekében hogy házra spóroljunk és miután megvettük felújítsuk anyósommal laktunk egy udvaron. Sokat spóroltunk. Anyósomék teljesen normálisak, nagyon jól kijöttünk velük, én még jobban is mint a feleségem.

Már elköltöztünk egy ideje és nem mennék vissza. Nem jó úgy.

szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!