Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne hazaköltözni?

Figyelt kérdés

Van 2 lakásunk és anya felajánlotta a kisebbet. Én nagy nehezen 32 évesen egy éve vettem rá magam, hogy eljöjjek otthonról.

Tipikusan az a típus voltam, aki sokáig bennragadt a családban. Jóformán anyám anyja voltam. Egyébként a lakásba nem ingyen költöznék, hanem az albérleti díjamat kéne neki utalni(ez anyagilag nekem mindegy, neki kiesés).


Hiába mondta, hogy nem zaklatna úgy, mint amikor egy lakásban laktunk, de ezt nehezen tudom elhinni, hiszen egy ház földszinti és első emeleti lakásáról van szó. Zaklatás alatt egyébként olyanokra kell gondolni, hogy pl online ügyintézés, mert egyszerűbb mást megkérni, mint kicsit szenvedve, de magának megcsinálni stb. Meg minden amihez neki nincs kedve engem zaklat vele és most nem házimunkáról van szó.


A másik amit nem értek, hogy miért nem ajánlotta fel korábban? Vagy miért pont most, hogy lejárt a kötelező 1 év és már bármikor fel lehet mondani az albérletet?


szept. 12. 09:58
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

17-es: nagyapám építette a házat, de mikor meghalt anya örökölt utána. Egyébként ő most már az 50-es éveit tapossa.


Anyámnál amúgy nem lehetett határt húzni, mert akkor felhábororodik és azt hallgathattam. Nem tudja mi az, hogy határ. Nála max a távolság ami működik.

szept. 12. 14:37
 22/33 anonim ***** válasza:
37%

19-esnek.

LOL, mi? De az kevésbé ciki ugye, hogy esetleg épp emiatt nem lesz a büdös életben saját lakásod/házad, mert "jujj, de ciki szülőkkel lakni", és minden pénzed elmegy az albérletre? Ez sokkal inkább "LOL". :-D

szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
72%

#22

Azt tanácsolod,hogy ne is legyen élete, mert az nem élet, hogy az anyja folyton a nyakán lóg.


Lesz majd háza, majd megörökli az anyjáét.

szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
73%
Akkor nincs kérdés, maradj, ahol vagy.
szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
64%
#19 Nem mindenkinek tudott ám venni apuci, anyuci lakást ám... Lol...
szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
20%
25-ös: természetesen NEM arról van szó, hogy a szülök vettek neki lakást, hanem önállóan él, vagy bérel egy lakást, vagy vedtt egyet hitellel
szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
66%

19.

Neked sem sok fogalmad van a nagy magyar valóságról.

Röhögőgörcsös debil.

szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy mennék, minek? Fizetni ott is ugyanúgy kell, csak anyád is feszt a nyakadra járna, és le merem fogadni, hogy a lakásba is bejárkálna. Akkor meg mégis minek odamenni?
szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
15%
skacok, nem muszáj ám csórónak lenni, lehet venni saját lakást úgy is, hogy 40 éves korotokig nem anyucival laktok
szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
72%
Neeeeee
szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!