Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes hazaköltözni albérletb...

Érdemes hazaköltözni albérletbe Németországból?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
nem
2022. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg nem.
2022. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2022. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha szeretnél egy depressziós, elnyúzott társadalomban élni egy lepukkant környezetben akkor igen.
2022. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kibírhatatlan honvágyad van.

Minden más esetben sokkal jobban jársz ott.

2022. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy megéri e? :D

Mert mitől érné meg? Miért akarsz haza jönni?

Én pl pont haza költöztem, de nem albiba jöttem haza, hanem kigyűjtöttem egy ház árát, megvettem és utána már egy 200 ezres fizuból is tök jól kijöttem.

De én azért jöttem haza, mert hiába beszéltem jól németül, hiába volt jó munkám, jó fizetésem, egyedül éreztem magam kinn, magányos voltam.

Ha akarsz, haza jössz, ha nem, akkor meg nem.

Egy biztos, pénzügyileg Mo. katasztrófa. Itt nem fogsz egy házra soha kigyűjteni, max pici faluban, ahonnan ingázni kell. Lakás esélyesebb, de az is csak ilyen 40 m2-ig, főleg Pesten.

2022. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mazochista vagy, akkor igen.
2022. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha csak nincs pénzed lakásra kocsira és v egy jó külföldi online homeofficos munkád nem igazán
2022. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha Gyurcsány Ferenc lett volna a miniszterelnök, akkor a németek is ide akartak volna költözni, mert eljött volna a kánaán. De így... Nem érdemes.
2022. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!