Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek feljelentést akkor ha...

Tehetek feljelentést akkor ha a volt férjem késett egy hónapi gyerektartással?

Figyelt kérdés
Egyébként olyat mondott, hogy 350 ezer forintos fizetése van,mi eddig úgy tudtuk, hogy csak 4 órába van bejelentve és körülbelül épphogy kap százezret. Ha ő ezt nem jelezte a megfelelő személynek és még mindig annyi gyerektartást fizet mint eddig (30000 ezer forint), akkor törvényt sért? Úgy tudom a fiezetéshez igazítják a gyerektartást. Köszönöm a válaszokat előre is

aug. 31. 09:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
10es, ezt buktad, nő vagyok. De nem viselek szemellenzőt, tudom hogy egy házasság tönremeneteléhez két ember kell.
aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
#12 Hát, elég soknál elég volt egy is.
aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%

30000 ezer forint


Ki a gyerek apja Mészáros Lölö? :-D

aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
13-as: szerinted 30 ezer FT olyan sok egy gyerekre??? Akaakor te nem ezen a világon élsz! Egy gyerek havi kajája ennél jóval több!
aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
14es a kérdező 30000(harmincezer ezer) ezret írt... ami 30 milliót jelent :-D
aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%
És nem tudod felfogni, hogy elírás lehet csak?
aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%
14es aki írni se tud, az ne pattogjon...nagyon ellenszenves, gondolom nem véletlen hagyta ott az apuka.
aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Mert 17es, te tökéletes vagy, ugye ?
aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért, munkában írtam sietve. Egyébként meg köszönöm a segítő kommenteket, nem vagyok toxikus, csak egyszerűen nem tudom a magyar törvényeket, Ukrajnában éltem ott máshogy vannak a dolgok. Én menekültem el a férjemtől, mert bántalmazott minket, ennyit erről
aug. 31. 18:19
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!