Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valaha jó lesz?

Szerintetek valaha jó lesz?

Figyelt kérdés

16/fiú elegem van a családomból minden szavakul csak bántanak már születésem óta eltiltatok mindentől (büntetés) amivel nem is lenne nagy baj de nem csináltam semmit mára 1 barátom se maradt ki se lépek a szobám ajtajából (nem merek) úgy érzem idebent senki nem bánt de mégis mert anyámék megtalálnak és most meg azért kapok leszidást és stb mert itthon vagyok el szeretnék menni innen de mindenki csak hiteget hogy segít de a végére csak átvágnak már nem reménykedek ez van és most azon vagyok hogy munkám legyen de nem megy túl sokk ez nekem ennyit nem birok el

álmaim nagy része mindig arról szól hogy tengerparton vagyok és minden tökéletes miden jó is lenne de szerintetek én vagyok aki rósz szemszögből nézi a dolgokat vagy ne várjak a csodára és dolgozóak meg jobban a jó ért ?


2010. nov. 2. 07:56
 1/8 anonim válasza:
Nálam is ez volt a helyzet. Eltiltás. Mindentől. Azt hitték ezzel nevelnek. Próbáld meg, hogy csak simán megpróbálod velük elhitetni, hogy már nem érdekel, beletörődtél. Nálam bevált. Bár beletelt egy kis időbe. De kitartás! Hosszú távon ez vezet célhoz. Sok sikert. Fejleményeket majd írd.:)
2010. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nálam ez nem megoldás már rég feladtam nem küzdők ellenük volt hogy megpróbált anyám megölni stb ( alkoholista egy ribi ) nem kötődők hozzájuk sehogy utálóm őket de ink szánalmas vok se család se barátok se élet minek vok egyáltalán? már csak nevetek magamon :S
2010. nov. 2. 08:12
 3/8 anonim ***** válasza:

ha küzdesz érte keményen akkár még élhetsz tengerparton..

diákmunkát vállalhatsz suli után azt a kis pénzt félreteszed közben tanulsz angolul és ha 18 leszel keresel egy közvetítő irodát aki segít neked munkát találni külföldön.

amire vágysz az nem elérhetetlen..

2010. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, dolgozz meg jobban a jóért!

Ha a szüleid nem segítenek, mutasd meg nekik, hogy te igenis harcolsz a saját boldogságodért!


Szerezz barátokat akár neten keresztül, aki a közeli településen lakik. Elég egyetlenegy igaz barát. Többre nincs is szükség.


A szüleid is örülni fognak, de ha időpontot mondanak, hogy ekkora gyere, tartsd be, különben legközelebb nem engednek el.


Ha elesel, akkor mi van? Fel kell állni és folytatni!

Csalódtál? Mondd a szemébe és lépj tovább!


17/L

2010. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Te problemad az, hogy "almodozol"! Almodozni nem szabad, AKARNI kell!

Azt viszont tapasztalod, hogy ingyen semmit nem adnak, tehat tanulj es dolgozhatsz is kozben, de tenned kell azert, hogy a TERVED valora valljon!

Olyan ez mint a lego jatek, amikor eltervezed azt, hogy mit szeretnel epiteni, s aztan folyamatosan, de akarattal es kitartassal felepited azt, amit elterveztel.

A sors is igy mukodik, es van tudatod, hited, hinned kell onmagadban, tehat megvan a lehetoseged arra, hogy a terveid valora valjanak.

A szuleidet fogadd el olyannak, amilyenek, de Te kozben tudatosan episd a Te kis jovodet. Tanulj, szabadidodben mozogj es igy fogsz baratokat is talalni!

Kitartas es fel a fejjel!

2010. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindenkepp menj el dolgozni,igy kapcsolatokat is zerezhetsz,penzed is lesz.A szüleid is maskepp neznek rad ha dolgozol.Lesz sajat jövedelmed,ami a tied,es kevesebbet legyel otthon.Csak a gyerekeket szoktak büntetni,aki dolgozik,az nem igazan nevezhetö gyereknek.Ezt szerintem a szüleid is tudjak.
2010. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha dolgozni mekk abból jó nem lesz 2 okbol ha lesz pénzem akkór ugyis elveszik vagy megszabják mire kőlcsem -.- és ha dolgozok nekik is kel adjak itt nincs olyan hogy nem szal gázzz
2010. nov. 2. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig muszaj elmenned tanulni vagy dolgozni, mivel nem elhetsz ugy, mint hal a vizben, Te nem halnak szulettel, ember vagy. Az ember pedig a ketkezi munkajaval keresi meg azt, amibol fedezni tudja a megelheteset.

Elmehetsz dolgozni, de nem vagy koteles haza adni az egesz keresetedet pl. segithetsz a rezsiben es az etkezeshez is hozzajarulhatsz anyagilag, de el nem vehetik a keresetedet, mivel nem 6 eves vagy, hanem 16!

2010. nov. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!