Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondjak arról, hogy valaha...

Lemondjak arról, hogy valaha lesz gyermekem?

Figyelt kérdés
Jó kapcsolatban élünk a párommal, szeretjük egymást és sok nehéz dolgon mentünk át együtt, ami mégjobban megerősítette a kapcsolatunkat. Egy áthidalhatatlan probléma van.Én 34 éves vagyok, nincs gyermekünk és a párom egyértelműen kijelentette, hogy nem is szeretne gyereket. Nem szeretnék vele szakítani és nem is igazán tudom elképzelni, hogy most keressek valaki mást és valaki másnak talán (ha még belefér az időbe..) szüljek egy gyermeket. Én nem akarok más férfit.Őt szeretem és szegények vagyunk (nem ezért nem akar gyereket),de én mégis mellette vagyok boldog, de nem tudom hogy hogyan fogom feldolgozni, hogy soha nem lesz gyermekem......
2011. ápr. 16. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
ha szeretnél ne mondj le a gyerekről, beszéld rá hogy te szeretnél :) ha nagyoon elenkezi akkor törödj bele vagy keress valaki mást[de ügybár szereted és nehéz lenne elfejetenii]
2011. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%

:( meghiszem én azt..:/ bezzeg akinek nem lehetett..,az fogadott örökbe,meg akart.Akinek meg lehetne,az meg nem él ezzel a lehetőséggel.

Szerintem mond meg neki,hogy ez így nem jó:/ próbáld meggyőzni.. ha nyolcvanmilliószorra sem megy..akkor hagyd el..:(

2011. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
58%

Sose add fel míg nincs késő még ha véglegesen is kjelentette már, míg ketyeg a biológiai óra én az utolsó percig reménykednék, és ne hagyd ott a párod mert ha őt szereted mást már nem fogsz szeretni sohasem. Csak egyszerűen nem tudom felfogni h a világ legeslegszebb ajándékát h lehet elutasítani??? Örök kérdés számomra. az nem válasz mert az tönkreteszi a saját életedet, karieredet, és még az a legszomorúbb h sokan akik szeretnének azoknak nem adatik meg a lehetőség(egy betegség vagy összeférhetetlenség miatt)

Azt ajánlom h próbáld kideríteni mi az a nyomós indok amiért nem akar gyereket.De tényleg hátha belátja h mégis... És az nem megoldás h otthagyod mert azzal rengeteg ember életét teszed tönkre(a Magadét, a párodét, az új barátodét és még a gyermekedét is). Remélem seítettem a válaszommal

2011. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Talán megpróbálhatnád, hogy esetleg ismerős gyerekére vigyázol és együtt játszotok, jókat nevettek természetesen a párod is legyen ott és hátha kedvet kapna.
2011. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
40%
a 21:48-as válaszadóvagyok(már megint)mégegyszer kihangsújozom hogy NEM AZ A MEGOLDÁS H OTTHAGYOD, lehet h túl régimódi vagyok meg vallásos, de ez így van
2011. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

olyan természetes a vágyad... ha szeret,biztos megérti..

Miért nem szeretne kisgyereket?

2011. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Ne hagyd ki ezt az élettől adott csodát!

Nincs az a dolog, ami megérné, hogy lemondj róla.

2011. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Mondd azt h nem lehetsz terhes mert kicsi a méhed. Unokatesóm csaja ezt csinálta és nem védekeztek erre most 6 éves a gyerek.
2011. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

22:06!


Gratulálni tudok csak az olyan nőnek, aki átveri a párját.

Ha a pasi nem akar gyereket, simán lelép, anyuka meg ott marad egyedül. Akkor mi értelme volt?

2011. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

én is így vagyok ezzel... remélem ha eljön az idő, majd emgoldódik minden. ha úgy kell történnie, hogy teherbe essek és gyermekünk legyne úgyis meg fog történni.


ha meg évek múlva tényleg irtóra szeretnék majd gyermeket, lehet, hogy döntés elé állítanám. de mi van, ha akkor is csak évek múlva lennék terhes... addig is minden szeretkezéskor ezen görcsölne, nehogy "most"?


viszont a férfinak is meg kell értenie, hogy nincs joga megfosztani az anyaság lehetőségétől egy nőt...


a másik meg az, hogy a férfiak ugye átlag rövidebb ideig élnek 10 évvel... átlagban idősebbek is a nőnél... szóval én az utolsó 10-15évemet töltsem úgy, hogy semmi nem marad belőle, egy gyermek, aki rá emlékeztet, akit az utókorra hagyott, aki továbbviszi az emlékét, a vérvonalát, akármi? ez is olyan szomorú.

2011. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!