Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire számít csicskáztat...

Az mennyire számít csicskáztatásnak ha a szülő a gyereke kezébe adja a kettő táskáját hogy vigye és hárman vannak?

Figyelt kérdés

júl. 19. 15:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%

Hány éves vagy?


Az én gyerekeim konkrétan nem engedik, hogy én cipekedjek ha velem vannak. Rendesen égni szokott az arcom egy-egy bevásárlás alkalmalmával, hogy üres kézzel jövök ki a boltból, a két kis 12éves meg cipeli a szatyrokat. De egyben büszke is vagyok rájuk, hogy kényszerítés kérés nélkül ilyenek. Soha nem kértem hogy cipekedjenek helyettem, maximum annyit hogy segítsenek a könnyebb holmikat vinni, ha túl sok a cucc, illetve a saját táskájukat cipeljék. De pl amikor a suliból kijönnek én mindig átveszem tőlük az iskolatáskát.

júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18%
Engem is érdekelne hány éves vagy, mennyi idős a szülő, hány kilós volt a szatyor, mennyi ideig tartott a cipelés, honnan hová vitted. Szóval a körülmények kellenek. Ja és H f vagy vagy l.
júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
78%

Jesszus, nekem a párom kiveszi a szatyrokat a kezemből bevásárlás után (és igen, én "tiltakozok", hogy nem vagyok cukorból, de esélyem sincs).

Nehogy már belehalj...Neked kéne felajánlanod, hogy viszed (sőt, nem is kéne mondani, egyértelműnek kéne lennie).

júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%
Mindent megkapsz anyadtol,nem? Viszonozd neki.
júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, bocs, anyu, szrok a hülye táskáidra, nem vagyok londíner.


Aztán majd hamarosan a saját bőröndödet viheted, miután kirakott ;)

júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24. Mindent... Még a szatyrokat is neki adja 😂😂
júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!