Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom vagy jogosan...

Galamb_szar kérdése:

Túlreagálom vagy jogosan vagyok ideges?

Figyelt kérdés

van egy kutyám, akit reggel, 2 órakor és este nyolckor szoktunk levinni, na hát a reggeli séta az érdekes

van amikor mostoha apám nem dolgozik, akkor ő leviszi amikor éppen felkel

viszont ha dolgozik anyám addig ordibál akár órákon keresztül is a szobámba, hogy vigyem le a kutyát ilyen reggel 6 körül, és miközben ő csak ordibál nekem vagy 4-szer megfordulhatott volna a kutyával, mellesleg ami miatt igazán zavar, hogy problémáim vannak az alvásal, és valahogy mindig úgy jön ki, hogy pont akkor kelt fel amikor tudtam volna még aludni:')



júl. 15. 07:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

a kulcs: van egy KUTYÁM.

Mit csináljon anyád, ha nem viszed le, küldjön táviratot?

júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Nos, miután a TE kutyád, a TE dolgod sétálni vinni. Nem anyádé, nem a mostoha apádé, a TIÉD. Nem, nem vagy jogosan ideges.
júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
júl. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Hőségriadó van, tök jogos, hogy korán vidd ki a kutyát. Ez nem anyád és nem apád dolga.
júl. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Minek van kutyád ha nem vagy hajlandó vele foglalkozni?
júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%

Ismerem ezt a hisztit...

Ha 5 perccel később vittem le a kutyát, akkor elő volt adva a hattyú halála. Szard le.


Ha a TE kutyád, akkor TE döntöd el, hogy mikor sétál (észszerű keretek közt nyilván).

júl. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

A kutyaval sokat kell foglalkozni, ebbe sajnos az is benne van, hogy ilyen hosegben koran felkelsz, hogy meg tudd setaltatni.


Ha ezt nem tudod vallalni, akkor keresni kell egy olyan ottthont a kutyusnak, ahol ezt megteszik erte szeretetbol es nem nyugnek erzik.

júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha én lennék az anyád, már nem lenne kutyád ;)
júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

6-os, az megvan, hogy a kérdező amúgy szrik a kutyájára és a motohaapja viszi le reggelente, sőt, elvárná, hogy az anyja vigye le, mert ő cs.szik felkelni hozzá.


Ja, a kérdés értelmezése már nem sikerült :D - nem lep meg.

júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%

Ha mindenki azzal érvel, hogy a kérdező a kutya gazdája, akkor miért nem egyértemű, hogy a gazda dönti el, hogy mikor sétálnak?

Nem logikus? Ha az ő kutyája, akkor ő hozza meg ezt a döntést...


Vagy hogy van ez? Az ő kutyája, övé a felelősség, az ő feladata sétáltatni, de az anyja határozza meg, hogy mikor? Hogy a viharba?

júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!