Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek ki ebből a...

Hogyan kerüljek ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

A szüleim gyereknek tekintenek, nem találok munkát, nem fogadják el mások a módszereim.. a szüleim rám erőltetik a valóságukat, a rendőrök is melléjük álltak.


21 vagyok és úgy élek mint egy 5 éves. Bolondnak vagyok titulálva és már azt se tudom mondani hogy nem igaz. Meg akarok halni..



jún. 25. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jönnek a képbe a rendőrök? Mik a módszereid? Kicsit bővebben írj már.
jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Hogy kerültek a képbe a rendőrök?
jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mindig helyettem döntenek és otthon tartanak.. mivel amikor kijutok néha hajléktalannak néznek senki nem alkalmaz, emiatt találkozókra jártam, hátha.

Amikor a szüleimnél betelt a pohár ezt se engedték az ügyelő a lelki segélynél pedig kihívta a rendőröket, de a szüleim pártját fogták,mert szerintük is veszélyes a világ..

jún. 25. 21:22
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Mi ez a zagyvaság? Te érted, amit idehánytál?
jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

18 évesen max az utcára nem rakjatnak ki hivatalos, ha be vagy jelentve a lakcímre. Gyakorlatban simán kirakhatnak, de a rendőr bevihet téged a lakásba összepakolni.


TB fizetik? Mert itt el lehet őket kapni. Munkásszálót keres.

jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz a módszereid alatt amit nem fogadnak el mások?
jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Na ide hahanyok valamit, h ne vesszen el ez a kerdes. Ez erdekes !
jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%
4 Kicsit tobb empatiat, ha mar ilyen kerdeshez szolsz hozza...
jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk a kifejtést és akkor talán tudunk jó tanácsot adni.
jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Van valamilyen mentális betegséged, ami miatt "bolondnak" vagy titulálva? Cselekvőképtelen vagy azért nem engednek sehova? A szüleid nem támogatják azt, hogy gyógyulj? Szerintem ha rendbe jössz mentálisan, akkor ki lehet ebből mászni. Ha zsarnokok a szüleid és nem foglalkoznak veled, úgy már nehezebb az ügy.
jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!