Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek ki ebből a...

Hogyan kerüljek ki ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

A szüleim gyereknek tekintenek, nem találok munkát, nem fogadják el mások a módszereim.. a szüleim rám erőltetik a valóságukat, a rendőrök is melléjük álltak.


21 vagyok és úgy élek mint egy 5 éves. Bolondnak vagyok titulálva és már azt se tudom mondani hogy nem igaz. Meg akarok halni..



jún. 25. 20:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
jún. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem ugyanaz. Itt a szülők nem is akarják hogy a gyerekük kimenjen.
jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, ez csak a 21 éves kiscsaj, aki állandóan privátban zaklat másokat és átlag havonta kitiltják a kamu hülyeségei miatt.


Nem mehet nőgyógyászhoz, nem mehet egyetemre, a zsaruk a szülőknek hisznek és sorolhatnám. Van vagy 15 kérdése, amiket rendre kitörölnek.


Vszeg mentálisan beteg, nem beszámítható, vagy egyszerűen élvezi hergelni a népet.

jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Ó, és egészen félelmetes dolgokat ír privátba, olyanokat, hogy az ember csak pislog, de fogalmam sincsen, honnét szedi. :D
jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy sokat van otthon. Gondolom a neten lóg emiatt terminálisan online lét miatt összeolvas mindent.
jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
De egy tényirodalmat nem olvasot el sose. Vagy számára hasznosat.
jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Oviban dolgozom és higgyétek el, már ott elkezdik a gyerekek elnyomását a szülők, olyan módszerekkel hogy borzasztó. Pl nem hintázhat, csúszdázhat mert leesik meghal, kitöri, betöri. 5 évesnek turmixot kell adni mert megfulladhat, holott semmi baja. Nem ehet dolgokat mert anyunak(!) allergiája van. Ezt hallani egyszerűen szörnyű. Nem csodálom hogy aki ebbe nől fel az bedilizik.
jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

#17 Az iCarly színésze, Jennette McCurdy jut eszembe.. (Sam)

Olvastam valamikor, hogy milyen volt az anyja.


Az enyémek borzasztó helynek látják a világot és "önkéntes" elszigeteltségben élnek, aminek én is a tagja vagyok, amíg ki nem tudok lépni valahogy.

jún. 26. 12:53
 19/21 anonim ***** válasza:
76%

Azt írtad találkozókra jártál. Milyenre?

És azt is hogy ha kimesz hajléktalanok néznek. Mosd ki a ruháimat hogy tiszták legyenek. Barmilyen gépetek van, egyik sem nagy dolog hasunálni. És tisztalkodj. Az nem kerül pénzbe. Csak van otthon egy db szappan. Mindjárt nem fognak haklektalannak nézni.

jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
*ruháidat
jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!