Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés vagyok egyedül?

Kevés vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Életem első kapcsolata nagy kudarc volt. Agresszió, manipulálás, minden játszott. "Majd ha lesz gyerek minden másképpen lesz", persze nem változott semmi, de huszonévesen naiv voltam. Később leléptem, és azóta egyedül nevelem a lányom.

Nyugalom és békesség van. Tipikusan az az ember lettem, aki mindennek tud örülni. Nincs felemelőbb annál amikor az embernek nem kell az otthonában félnie.

A lányom idő közben kamasz lett és hatalmas lelkesedéssel meséli, hogy milyen szép minden a barátnőjénél, hatalmas parkosított udvar, grilleznek, kertipartiznak. Én pedig elszégyellem magam, hogy egy 40 nm-es panelben kell laknia ahol, még a békebeli PVC padló van és még csak ez sem a mi lakásunk.

Igyekszek, folyamatosan dolgok. De ez az egész olyan távolinak tűnik nekem. Nem is hív meg ide senkit soha. Egyedülállóként hogy tudok ennél jobb életet teremteni neki? Nem zavar ha én itt ragadok, de Őt szeretném kiemelni ebből. Nem tehet az én kudarcomról.


jún. 24. 21:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Ha mar olyan eletkorban van, elmehetne diakmunkazni. (Abbol a penzböl a sajat szüksegleteit tudja fedezni. Ruhak, edesseg, tali a baratokkal)

Te pedig jarj nyitott szemmel, mindig van jobb munkalehetöseg. Ne felj a valtozastol.

Vagy tanulj valami ujat, kepezd magad, akar online,vagy esti tanfolyamon. (1-2 ev belefektetett munka es utana biztosan megterül)

jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kevés! Semmi sem lehetetlen. Mit dolgozol, van előrelépési lehetőséged? Képezd magad, esetleg új szakma, nyelvtanulás stb.

Amúgy meg ez is szép teljesítmény, gratulálok, hogy kitudtál lépni egy ilyen kapcsolatból, nincs semmi szégyellnivalód.

jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Annyi, hogy a lakás a sajátom. Középvezető vagyok, de a közszférában, nem dúskálok. Annyi van, hogy a tanulmányait biztosítani tudom. Egy barátnőjét szokta meghívni, akik szintén lakásban laknak. Ettől még nem vagyunk kevesek.
jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!