Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van még olyan, akinek kevés...

Van még olyan, akinek kevés barátja van, és gyakran egyedül marad Szilveszterkor? Tapasztaltátok, hogy az egyedülállókkal senki se foglalkozik Szilveszterkor (legfőképpen a programszervezőkre gondolok)?

Figyelt kérdés

2023. nov. 29. 22:32
 1/10 L.. István válasza:
Vannak nyilvános szilveszteri bulik, szóval azon nem múlna, de nem megyek el rájuk. Iszok otthon, nézem a tv-t aztán lefekszek, még az éjfélt se várom meg.
2023. nov. 29. 23:45
 2/10 anonim válasza:

Én már nem vagyok egészen egyedülálló. (Kétszer volt lánykérés az ősszel, de ennek ellenére bizonytalan a magánéletem.)


Elvileg mehetnék szilveszterezni, de a gyakorlatban kissé "kötve" vagyok: otthoni munkám van, idősgondozás. Általában nagyon sok minden a nőkre hárul, ami a lakáshoz/lakóhelyhez kötött.


Még én sem tudok egész biztosan részleteket, hogy milyen lenne a buli, mert változó létszámú társaságban vagyok, és főként középkorúaktól indulunk. (Kb. 40 pluszosok.)


A fiatalabbak részére ott vannak a közösségi terek. Azok a társulások vajon nem terveznek együtt szilveszterezni?


Hány éves vagy Kérdező, és milyen program érdekelne? Utcabál lehet, hogy lesz, én ezt kerülni szoktam - életemben talán egyszer voltam utcabálon.


Házibulik pedig esetleg pártoknál/mozgalmalmaknál, amelyek politikai jellegűek. (Mármint tömegrendezvény kezdeményezésekre gondolok.)

2023. nov. 30. 01:24
 3/10 anonim válasza:

Megnyugtatlak Kérdező, nekem sincs nagyobb baráti köröm, idősebb létemre!


(Sőt, már mindenképpen el akartam menni apácának, de aztán egy régi vonzalom közbeszólt mégis...)


Szóval: közösségi terek, utcabálok, tömegrendezvény kezdeményezések (mozgalmak,) amelyek politikai jellegűek lehetnek. Én is jártam már ilyen szilveszteren nagyon-nagyon régen és SZUPERÜL(!) éreztem magam!


(Ha lesz rá lehetőség, akkor talán még egyházi körökben imádkozni is fognak. Ezeken a helyeken is megfordultam.) Vallási intézményekben tanév időszaka alatt csoportokat írnak ki, társaságok alakulnak - ha ez érdekel.


2-es válaszoló voltam.

2023. nov. 30. 01:31
 4/10 anonim válasza:
Senkim nincs van úgy , hogy 6-hónaig nem beszélek senkivel jól van ez így max mikor 8-havonta elmegyek a boltba, sóért , cukorért stb.... akkor váltok pár szót az eladóval .
2023. nov. 30. 07:26
 5/10 7777 válasza:

Jelen! :D

Barátokból, haverokból alig van, szinte nincs is, így jópár hasonló szilveszterem volt. De akkor sem maradok otthon egyedül tv-t nézve (szilv.-kor sem) mint ahogy az #1-ke írta. :D

Ha akad társaság mégjobb de akár egyedül is megyek. Volt pár progim kitéve itt, volt hogy csatlakoztak is. Lehet a szilvesztert is kiírom, vagy a most szombatit.. :D (bp36f)

2023. nov. 30. 15:47
 6/10 A kérdező kommentje:
31 éves férfi vagyok. A politikai és a vallási (katolikus) is érdekelne.De utóbbin nagymamikkal azért nem imádkozgatnék. A szilveszteri misén már voltam, de az bőven éjfél előtt ért véget (legalábbis a pécsi katedrálisban. Utána meg egyedül sompolyogtam haza mint valami vért kutya a nevető, jókedvű baráti társaságok mellett. A politikai jó ötlet, ennek utánajárok, de ahhoz valószínűleg valamelyest ,,bejárósnak" kell lenni.
2023. nov. 30. 21:25
 7/10 A kérdező kommentje:
De amúgy már nem pécsi vágyik, hanem pesti/fehérvári
2023. nov. 30. 21:25
 8/10 anonim válasza:

Jelen!

Nekem ez minden évben streszt okoz sajnos.

2023. dec. 2. 23:54
 9/10 anonim válasza:

A szilveszter semmit nem jelent számomra, ugyanolyan buli mint a többi. Stand up comedy-t szoktam nézni otthon egyedül, mert évek óta nem mentem szórakozni sehova, nincs kivel.

Ha az egész évet egyedül töltöttem, nem pont a szilveszter fog elszomorítani. 🙂

2023. dec. 17. 20:30
 10/10 anonim válasza:

Most mégsem szilveszterezek.


Az utóbbi időben próbáltam mégis megszervezni, de ebből már nem lesz semmi. Egész évben mindössze kétszer voltam szórakozni, ebből egy szabadtéri diszkó volt augusztus 20.-án este.


Azt kivételesen nagyon élveztem! Nyáron voltak a programok és jó volt a langyos időben zenét hallgatni a nagy tömegben.

2023. dec. 17. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!