Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés vagyok egyedül?

Kevés vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Életem első kapcsolata nagy kudarc volt. Agresszió, manipulálás, minden játszott. "Majd ha lesz gyerek minden másképpen lesz", persze nem változott semmi, de huszonévesen naiv voltam. Később leléptem, és azóta egyedül nevelem a lányom.

Nyugalom és békesség van. Tipikusan az az ember lettem, aki mindennek tud örülni. Nincs felemelőbb annál amikor az embernek nem kell az otthonában félnie.

A lányom idő közben kamasz lett és hatalmas lelkesedéssel meséli, hogy milyen szép minden a barátnőjénél, hatalmas parkosított udvar, grilleznek, kertipartiznak. Én pedig elszégyellem magam, hogy egy 40 nm-es panelben kell laknia ahol, még a békebeli PVC padló van és még csak ez sem a mi lakásunk.

Igyekszek, folyamatosan dolgok. De ez az egész olyan távolinak tűnik nekem. Nem is hív meg ide senkit soha. Egyedülállóként hogy tudok ennél jobb életet teremteni neki? Nem zavar ha én itt ragadok, de Őt szeretném kiemelni ebből. Nem tehet az én kudarcomról.


jún. 24. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Légyen elég önbecsülésed! Na és ha 40 mm? És ha PVC burkolat van? Attól még nem szégyellnivaló, ha gondos kezek munkája látszik rajta.

A lányodnak persze, hogy tetszik a nagyobb meg a kert stb., de remélem, megérti, hogy nem a te hibád, hogy ti máshonnan indultatok, és inkább becsül azért, hogy kiléptél egy bántalmazó kapcsolatból.

jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem problémázik, nem reklamál. Kiegyensúlyozott és nyugodt élete van. Csak inkább ő megy a többiekhez, nem hív át senkit.
jún. 24. 22:16
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

A nővérem meg èn (férfi) így nőttünk fel , minden extra nélkül videónk volt meg autónk de ezen kívül semmi extra semmiben.

Ne idegesitsd magad ezen.

Főleg ha ő nem reklamál.

Lehet nemsokára megy külföldre dolgozni vagy itthon áll a saját lábára.

Feleségem 30 négyzetméteren lett felnevelve.

Sokan vannak így

jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell félteni.

Ha csinos, aránylag szép arcú, találni fog valakit, aki biztosítja neki a parkosított, úszómedencés kertet és az emeletes házat.


Ez nem rosszindulat, vagy hímsovinizmus, én magam is nő vagyok.


Több gimiből ismert barátnőm van, akik szintén szegényebb, átlagosabb családból jöttek.

Van, akiből végül orvos lett, más külföldre ment, a harmadik itthon kezdett vállalkozásba, de közös bennük az, hogy mind milliomos/milliárdos úriemberek oldalán találták meg a boldogságot.

jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszolónak abban igaza lehet, hogy ebből kiugrani úgy fog tudni, ha tanul, képezi magát.


Beszéljen nyelveket, legyen jártas a világ dolgaiban, teljesítsen jól az iskolában, figyeljenek fel rá. Tanuljon tovább, ne azzal a céllal, hogy férjet fogjon. De tény és való, hogy ha jól teljesít, megfordul OTDK-n, konferenciákon, lesz kapcsolati tőkéje, akkor bizony fel-felfigyelnek majd rá a felsőbb körökből.

jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, ha egy férfi fogja neki ezt biztosítani, akkor az nem a sajátja lesz. Kiszolgáltatottá fog válni.

Egyetemre készül, remélem sikerül majd mindent elérnie amit szeretne.

Kedves 5-ös. Igen a nyelvtudás az fontos, ezért 2 nyelven tanul intenzíven.

jún. 24. 23:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önbizalma, tanuljon meg jól kommunikálni, célokat kitűzni és elérni. Tanuljon nyelveket. És akkor jobb esélyei lesznek.
jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Van az a helyzet, amiért megéri kiszolgáltatni magad. :D


Egyik barátnőm mondta, hogy nem szerelmes a férjébe, de még mindig ezerszer boldogabb így, mintha gürcölne valahol a minimálbérért és két idegennel kéne élnie albérletben, a panel 7. emeletén.

jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nézőpont kérdése is. Nagyon szépnek találom a barátok / ismerősök kertjét, házát, hogy álomotthonná alakították, de 1 évet éltem kertesházban és soha többet. 1-1 délutánra átmenni sütögetni jó, de megőrülnék ha rendeltetésszerűen ilyen helyen kéne laknom. Sokkal jobban szeretem és biztonságosabbnak érzem a panel lakásokat.
jún. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Jó, hát ő teremtsen magának jobbat, ha tud. Egyenlőre csak kamasz, még fogalma sincs arról, hogy mi pénz egy 40 nm-es lakás megvásárlása. Ha Bp-re megy, mert ambíciói vannak és jó fizu lesz, az se lesz garancia arra, hogy tud majd venni egy lakást/házat. Persze drukkolok! De csak arra célzok, hogy ha téged cikinek is tart (amit amúgy kétlek, biztosan szeret téged), de még naív és nincs tisztában a való élettel és az értékekkel. Felnőttként már más lesz a felfogása.
jún. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!