Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túlzás egy havi fizetést...

Nem túlzás egy havi fizetést adni nászajándékba?

Figyelt kérdés
A barátnőm huga megy férjhez augusztusban, és a barátnőm azzal az ötlettel állt elő, hogy 400 ezret adjunk ajándékba az ifjú párnak. Tekintve, hogy 380nettő a teljes havi fizum, nem túlzas ez? így is mindig tőlünk kéregettek pénzt az elmúlt 5 évben, és már annyiszor adtunk 10-15 ezret, hogy már nem is tartom számon mennyivel lógnak. (egyébként van egy halvány gyanúm, hogy a barátnőm a hátam mögött is pénzelte a hugát, de ezt nem merem állítani)

jún. 20. 22:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
17%
Én simán adtam testvéremnek 400 ezret az esküvőjére.
jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
82%
32 és a hapsid/ csajod testvérére is adnál? Szerintem a kérdező csaja nem úgy gondolja hogy neki kéne előteremteni de ne legyen igazam..
jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
#31 Tulajdonképpen közös kasszán vagyunk, tehát ketten együtt fizetnénk 400at. A barátnőm picivel kevesebbet keres nálam, és albérletben élünk. Az utóbbi 5 évben egyszer voltunk nyaralni a balatonon, tehát nem élünk nagy lábon. Lenne jobb helye annak a pénznek.
jún. 21. 20:02
 34/62 anonim ***** válasza:
13%
#33 Ha azt látnám, hogy jó a kapcsolatuk, akkor nem sajnálná tőlük sem. Mehet a lepontozás.
jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
88%
Alapbol nem ertem, hogy lehet ugy kolcsonkerni, hogy valaki nem adja vissza. Amikor en kertem kolcson, mindig visszaadtam. Ezert kolcsonkeres a neve..szoval azok utan, hogy sosem adtak meg, azt a 200ezret szannam naszpenznek. Es egy szavuk sem lehet, pofatlan csurhe banda. Ezek utan pedig elzarnam a penzcsapot.
jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
87%
35 én nem akarlak lepontozni, az is egy szempont amit te írsz. Nekem nagy összeg.
jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
91%
Rotka hülye vagy, komolyan. Miért nem én találok magamnak ilyen palimadarakat..
jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy mit szeretsz ezen a nőn? Vagy csak ottragadtál?
jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
89%
XXI. század, a nők is dolgozhatnak, úgyhogy aki ilyet elvár, annak a qrva anyját... Biztos ott röhögtem volna körbe, hogy egy lófaxt adok 400 rongyot, nem Rotschield vagyok...
jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, jogod van világi ökörnek lenned, de tégy egy szívességet a világnak: ne szaporodjatok!!!! Így is annyi feleslegesen elfuserált ember van a földön, úgyis túlnépesedés van...
jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!