Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebukott a fiam, Nem tette be...

Lebukott a fiam, Nem tette be a lábát ma a suliba, lógott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnök most telefonált, én beteg vagyok jó hogy még otthon vagyok, Most várom az édes fiacskámat aki 17 éves... Kíváncsi vagyok mivel jön elő. Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 27. 11:56
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Én már régóta telefonáltam neki:) Azért én sem vagyok felelőtlen azt mondta hogy még a suliban van. ÉS hogy pont dogát írnak..
2010. okt. 27. 13:32
 22/32 anonim ***** válasza:

Én felhívnám a helyedben, hogy hol van. Ha hazaért beszélgess el vele, kérdezd meg miért hiányzott a suliból, miért nem akart bemenni.


Én rengeteget lógtam anno (sokszor anyám igazolta le), de addig nem érdekelte, amíg jó tanuló voltam. Az osztálytársaim miatt utáltam bejárni, nagyon szemét társaság volt.

Most végzős vagyok főiskolán, tervezem a másoddiplomámat, nem lettem a lógások miatt rossz ember.

2010. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Itt mindenki sokat lógott csak én nem mertem sosem Írd meg majd légyszi mi lett a vége Beszélgess el vele de higgadtan . Nem irigyellek mert hát nem lehet könnyű egy 17 éves fiúval
2010. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én is elég sokat lógtam gimiben, főleg mikor végzős voltam. Inkább beültünk valahova a haverokkal, vagy felmentünk valakihez. Mégse lett belőle semmilyen hátrányom. Leérettségizetm, egyetemet, mesterképzét végeztem, dolgozok. Persze, én se mondtam meg otthon, hogy lógtam, hazudtam is, ha arról volt szó. Nem olyan nagy probléma ez, csak az osztály lúzerei nem lógtak soha. Ha nem csinál belőle rendszert, egy két alkalom nem gond, szerintem.
2010. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
12%
Én KÉNYSZERÍTENÉM, hogy a suli MELLETT mostantól hétvégén munkát vállaljon (diákmunka) és tapasztalja meg, milyen a kétkezi munka, legalább pár hétig. A pénz felét adja haza (aki iskolát kerül, azt nem tartjuk el felkiáltással), a maradékot megtarthatja, hiszen megdolgozott érte.
2010. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

hát ha a telefonba hazudott akkor a szemedbe is fog.

Mond meg neki h oké ha néha nincs kedve suliba menni,de dokitól szerezzen igazolást,mert nem kapsz cs-pt,vagy te fizetsz állambának mert a fiadnak nincs kedve suliba menni

2010. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várjuk a fejleményeket!!!
2010. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Kérdőre vontam, hazudott ezért kapott büntetést mindennap időre kell otthon legyen, mert ha nem én jövők be érte kocsival a suliban. és leégetem, ez addig fog menni ameddig jónak látom. És a végén azt mondta hogy megteheti..:-)) Hülye kölyke... én is voltam fiatal tudom én is hogy lógtam... kaptam büntetést is szóval nem ordibáltam vele.
2010. okt. 28. 15:58
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted 1 hét elég is lesz
2010. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
61%

én soha egyszer sem lógtam egy óràt se és nem lettem lúzer :)

söt, ha az anyukàm megtudta volna akkor büntetést is kaptam volna valószínüleg..bàr ezt még ugye nem tapasztaltam

és nem vagyok kevesebb mint a kedves iskolakerülõk :)..

2010. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!