Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bunkóság "ráerőltetni"...

Nagy bunkóság "ráerőltetni" másokra ezt a témát?

Figyelt kérdés
Nemrég meghalt egy jó barátnőm. Jó lenne valakivel, aki közel áll hozzám elbeszélgetni egy kicsit. A gond az, hogy még csak kevés ismerősöm tud róla, hogy mi történt, tehát nem kérdezte senki, hogy szükségem van-e segítségre, akarok-e beszélgetni stb. és nem tudom, mennyire lenne bunkóság ezzel csak úgy előhozakodni. Szerintetek?
2010. okt. 26. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen ez ilyen. Ki kell magadból jól beszélni újra és újra.. Jó ha az embernek vannak barátai akivel megteheti. Nekem is voltak de senki sem akart velem erről beszélni ( nekem édesanyám halt meg). Ezért én hülye, szégyenszemre chaten kerestem barátokat és nekik öntöttem ki a szívemet.
2010. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

23:03 Köszönöm szépen és Te is fogadd Őszinte részvétem.

Én sajnos nem tudtam még elbúcsúzni sem tőle. Egyik este lefeküdt aludni 1-2 óra múlva kb. 3-at hörgött, mintha fuldokolna és vége. Anyu így mesélte. Még csak eszméleténél sem volt.

Képzeld el azt, hogy éjjel 1 órakor anyu telefonált, hogy meghalt az apu. Azt se tudtam hol vagyok, mit csináljak.

A másik szobában aludt az akkor még csak 1 éves kislányunk....

2010. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, de jól válaszd ki kivel beszélsz róla. Nekem a öcsém halt meg, 20 éves volt, én 22 akkor. 8 éve történt és épp minap beszéltünk a húgommal arról, hogy milyen nehéz bárkivel is beszélni róla. Mert sajnos alig hallgatott meg minket bárki is anno. Azt mondják a jó barátok kitartanak melletted, én utána szinte az összeset elveszítettem. És nem azért mert árjuk erőltettem magam. Nagyon igaz az emberekre manapság a " van elég bajom, nem akarom másét is hallgatni" mentalitás.
2010. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolóval nagyon is egyetértek. Tőlem is elfordult mindenki.. Egy barátom sem maradt mindenki csak elkerült.
2010. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!