Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a fiammal,...

Hogyan értessem meg a fiammal,hogy ez a nő rossz választás?

Figyelt kérdés
A fiam 35 éves a nő 38. Négy éve nincs munkahelye, a testvére sem dolgozott még. A fiam jó beosztásban dolgozik, és komolyan tervez ezzel a nővel. Egészségügyi gondjai is vannak a nőnek. Egyébként főiskolát végzett, az a baj vele, hogy semmi nem jön össze neki. Félek, hogy a fiamat is visszahúzza. Meg tanulna is még, holott inkább a munkakeresésre kellene összpontosítania. A fiam meg örül mert ez a nő milyen boldoggá teszi.
márc. 31. 11:31
 71/117 anonim ***** válasza:
75%

Nem olvastam el az összes kommentet, csak a kérdésre válaszolnék:

Sehogy nem tudod megértetni, a fiadnak a maga kárán kell ezt megtanulnia. Egyébként ha a nőnek tényleg van többféle egészségügyi problémája, akkor azért egyáltalán nem biztos, hogy lustaságból nem talál munkát.

ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/117 A kérdező kommentje:
Éppen ez is baj,a testvérének is vannak problémái. Meg depressziós lett amikor valamelyik baja kiderült, öngyilkossági gondolatai voltak. Most meg benne ragadt ebbe a hülyeségbe ahelyett,hogy összeszedné magát. És nem szeretném,ha az unokám örökölné a bajokat akármilyen kedves stb
ápr. 1. 10:09
 73/117 A kérdező kommentje:
Azért sem talál munkahelyet mert olyan településen él,ahol rossz a közlekedés vezetni kellene,sok esetben a munkahelyein is. Mindig mondom neki gyakoroljon kis mellékutcában aztán induljon neki mint mások, ez a kifogás pánik,meg depresszió, elszokott tőle. Én Budapesten is vezettem ő meg fél tőle ilyen helyeken. Nem tudom mit gondol az ilyen ember egyébként.
ápr. 1. 10:18
 74/117 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezo, ha mar itt vagy. Az azert atment, hogy mindez nem a te dolgod, hanem a felnott fiadeke?
ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/117 A kérdező kommentje:
Azért javaslom neki, állítólag a szülei is rossz sofőrnek tartották amikor lerakta a jogsit. És már vezetni is félt. Tehát a szülei sem tàmogatóak, nem érdeklődtek soha hogy tudnának segíteni neki vagy a testvérének a munkakeresésben. Pedig az egyik szülőjének van ismeretsége jó helyre, mégsem segít egyetlen gyerekének sem azt mondja szégyent hoz rájuk. Szóval ilyen család ez.
ápr. 1. 10:41
 76/117 anonim ***** válasza:
84%
Pánikbeteg ember, aki alapból félt is az egésztől, az ne vezessen! Nagyon is felelősségteljes, ha ezt belátja!
ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/117 A kérdező kommentje:
Én mindig a fiam érdekét tartottam fontosnak. Az nő szülei nem ilyenek ha van ismeretségem és betudnám egy multihoz juttatni a gyerekemet de nem teszem. Akkor amikor minimális nyelvtudást vártak el, amit a fizetésből kifizethetett volna az nem az én hibám. Helyette mindenféle rossz keveset kereső munkát elkelett válallnia ahol rosszul érezte magát. Itt nem én vagyok a rossz.
ápr. 1. 10:50
 78/117 anonim ***** válasza:
72%
A családja alapján meg szájhagyomány útján terjedő pletykák alapján durvának tartom így beskatukyázni a nőt. Az én testvérem egy semmirekellő szar most akkor én is az vagyok mert pluszba az anyám se támogatott.
ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/117 A kérdező kommentje:
Nem lesz munkája ha nem küzdi le a félelmét. Egyébként én is mérges vagyok a szüleire mert a multinál jó lett volna neki, kitudta volna fizetni az albérletet nekik köszönhető ez amibe került. Én és a férjem mindig a gyerek érdekeit tartottuk fontosnak aki nem ilyen az szerencsétlenné teszi a gyerekeit
ápr. 1. 10:55
 80/117 anonim ***** válasza:
62%

Kerdezo. Felnott ebmerekrol beszelunk. A csaj szulei ezt nyilvan jobban tudjak, mint te. Felnott,neki kell megoldani az eletet. Hogy miert nem juttattak be a multihoz... te jo eg.... az o dolguk.

Neked minden oke az eletedben, hogy ennyire raersz mas embereket cseszegetni? Azt nem tudjuk mondjuk, hogy tenyleg cseszegeted-e (ha igen, jo ut ahhoz, hogy elveszitsd a fiadat) vagy csak magadban puffogsz (meg itt). Oruljel mar kicsit, hogy boldog a fiad, a tobbi az o dolguk. Mindenhol vannak problemak majd megoldjak, ahogy ok akarjak.

ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!