Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a fiammal,...

Hogyan értessem meg a fiammal,hogy ez a nő rossz választás?

Figyelt kérdés
A fiam 35 éves a nő 38. Négy éve nincs munkahelye, a testvére sem dolgozott még. A fiam jó beosztásban dolgozik, és komolyan tervez ezzel a nővel. Egészségügyi gondjai is vannak a nőnek. Egyébként főiskolát végzett, az a baj vele, hogy semmi nem jön össze neki. Félek, hogy a fiamat is visszahúzza. Meg tanulna is még, holott inkább a munkakeresésre kellene összpontosítania. A fiam meg örül mert ez a nő milyen boldoggá teszi.
márc. 31. 11:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/117 anonim ***** válasza:
23%

Na, hát akkor nem hulye nő.

Nezd meg hogy ha vannak ferfi “haverei” ilyen akik segítik ezzel azzal az mar gyanúra adhat okot. Ilyen nepszerű menyecske nem kell, aki mire jön a fiad, meg is főzött 3 fogast ki is takarított es meg is dugatta magát ….

márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/117 anonim ***** válasza:
86%

"Hogyan értessem meg a fiammal,hogy ez a nő rossz választás?"


Sehogy!


Mivel ez a nő egyáltalán nem rossz választás.


És a fiad elég okos ahhoz, hogy belássa, mi az, ami valójában fontos NEKI.

márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/117 anonim ***** válasza:
85%

#39


Hat akkor akar orulhetnel is.

Normalis ember azt tenne.

márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/117 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem is akar dolgozni. De ha így jó nekik, ők tudják.
márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/117 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem nem is akar dolgozni."


Most nem azért, de akinek nincs munkahelye, attól még dolgozhat otthon, hiszen a házimunka is munka.


Ráadásul 38 éves nőként sokkal nehezebb helyzete van a munkaerőpiacon a huszonéves fiatalokkal szemben, mert ha jelentkeznek egy helyre 100-an, tuti a fiatalt fogják felvenni és nem őt.


Sokan ezt nem képesek felfogni, megérteni.


Ítélkezni könnyebb.

márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/117 anonim ***** válasza:
85%

Nem véletlen, hogy a csaj tanulni szeretne még valamit, amivel talán tudna érvényesülni vagy vállalkozni.


Szerintem támogasd őt ebben és akkor lesz majd munkahelye!


Miért öntenéd ki a gyereket a fürdővízzel együtt?!

márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/117 anonim ***** válasza:
66%
Ha az én anyám lennél már no kontakt lenne. Még jó, hogy az én anyám rendelkezik annyi ésszel, hogy nem szól bele a dolgaimba.
márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/117 anonim ***** válasza:
71%

Ez olyan, mintha a fiadat sajnálnád/féltenéd, akinek pedig mindene megvan: jó helye, pénze, beosztása, szerelme, boldogsága.


Itt igazából a csajt kellene sajnálni, akinek hiába van diplomája, hiába jelentkezik akárhová, sehova nem kell, valszeg ebbe is belebetegedett már és akkor még a leendő anyósa is utálja. Neki csak a fiad van és semmi más.


Ne sajnáld már tőlük a boldogságot!

márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/117 Darius- ***** válasza:
29%
37- Mondjuk azért, hogy a diploma, amit megszerzett ne menjen kárba. Parazitaval éljen az, aki hülye. Nekem ilyen nem kéne.
márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/117 anonim ***** válasza:
66%
Annyira tetszik egyébként, hogy van már 50 válasz ehhez a kérdéshez, mindenki a fiad párja mellett áll, egyedül te kapálózol esetlenül, hogy mennyire hozzávaló és a földön és a barátnőjén kívül itt is mindenki ismeretlenül is melléjük áll. Nem gondolod, hogyha szerinted mindenki rossz, csak te vagy a jó, akkor ott te vagy a rossz?
márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!