Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Nagyon...

Mit csinálok rosszul? Nagyon elkeseredtem.

Figyelt kérdés

Amióta megkezdődött a suli alig alszom. Öt óra a maximum. Nem járok bulizni, szinte sehova. Rögeszmémmé vált a tanulás. Olyannyira, hogy ezen kívül mást nem is csinálok. Mindig halálra izgulom magam a dolgozatoknál, és feleléseknél. Régen magamra igényes voltam, 1-1,5 órával hamarabb felkeltem fésülködni, hajat vasalni, stb. Most meg? Tornacipő, farmer, valami póló, és egy kabát. A kocsiban fésülködöm, és még akkor is a jegyzeteimet bújom. Még sminkelni sem sminkelek, egyszerűen a divatlapok sem kötnek le. De még a kaja sem... Szeptember óta még 4kg-t fogytam, pedig akkor sem voltam kövér. A barátaimmal alig beszélek, szünetekben is inkább csak muszájból, hogy ne jöjjenek rá arra, hogy mennyire más vagyok. Teljesen kimerültem, és úgy érzem alig várom, hogy őszi szünet legyen, és pihenhessek. Segítsetek! Nem akarom ezt csinálni, de nem tudok erről leállni!

A legnagyobb problémám pedig az, hogy már a nagy szerelmem meghódítására sincs időm, nem hogy még beszélgetni vele és valahogy erre nincs is energiám :( egy elkeseredett 17/L


2010. okt. 26. 16:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

:((

de kérlek segítsetek, adjatok tippeket

2010. okt. 26. 16:45
 22/23 A kérdező kommentje:

mégis hogyan kezdjek neki

nem tudok egyik napról a másikra változni :(

2010. okt. 26. 16:45
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha régen olyan voltál, most meg ilyen vagy annak meg kell hogy legyen az oka amit csak te tudhatsz. Az ember nem változik ekkorát csak úgy.
2010. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!