Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják a nők ennyire a...

Miért utálják a nők ennyire a férfiakat?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok de elkeserít hogy a többiek milyen utálattal beszélnek a férfiakról, sokszor még a "sajátjukról" is. Mint pl abban a kérdésben ahol arról volt szó mi lenne ha a férfiak szülnének. 50 válaszon keresztül a férfiakat szídták ogy milyen rosszak, bénák, gyengék stb. Mire jó ez? Vagy ha ennyire rosszak akkor egyes dolgokra miért jók mégis (pl gyerek, szerelem stb)...

Most mondhatjátok hogy a férfiak is. De én ősztintén még csak egy-két férfitől hallottam hogy "a nőknek csak a pénz kell", de nem annyitól mint ahány nőtől fordítva... Miért hiszik a nők hogy jobbak?


2010. okt. 26. 15:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%

"73%-ban hasznos" 45 éves hölgy!

Minden szavaddal tökéletesen egyetértek!

26.L

2010. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Szerintem egy olyan dologgal nem okos dolog büszkélkedni ami nem a te érdemed! Az pedig nem az ember érdeme hogy nőnek születik és ilyen formán képes gyereket szülni! Az sem a férfi hibája hogy férfinak születik, és más képességek fejlődnek benne, amik az idők során alakultak így, mondhatni kódolva van egy részük... Ha férfiak is olyanok lennének mint a nők akkor nem működne rendesen a világ mert nem csak olyanok kellenek mint a nők és fordítva. Azon kívül a férfiek is nagyon önzetlenek, és a nők is lehetnek nagyon önzők. Szerintem nem dicsőség a férfi ellen, hogy a nő tud gyereket szülni. És nagyon csúnya dolog ha valaki emiatt gondolja magát jobbnak.
2010. okt. 27. 18:00
 23/25 anonim ***** válasza:
83%

Félreértettél amikor ezt írtam:


Azért hiszik a nők, hogy jobbak, mert azok.

Szerintem a gyerekek miatt.

Nem lehetnek annyira önzők, mint a férfiak.


Nem azt írtam, hogy azért jobbak mert tudnak gyereket szülni. Úgy értettem kevésbé engedhetik meg maguknak az önzőséget, mivel többnyire ők nevelik a gyerekeket.

Úgy szokták mondani, hogy a gyerekek szocializálják a szüleiket. Leginkább az anyjukat mivel ők vannak velük sokat.


Én erre nem vagyok büszke. Ez csak tény.


Egyáltalán nem örülök a férfigyűlöletemnek. nagyon sok fájdalom van mögötte. És rossz bizalmatlannak lenni.


Inkább az empátiás készségemre vagyok büszke, mert ez a fájdalmakon keresztül fejlődött ki. Persze egy nőnek erre alapvetően nagyobb hajlama van.


Mondj példát kérlek, hogy mi az amiben a férfiak jobbak

a mai világban.

Általában az intelligenciájukkal büszkélkednek .

Sajnálom, de ma már a nők is kibontakoztatják a szellemi képességeiket. És tudják azt a szintet hozni, amit a férfiak.

2010. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
És ha a nők is mindenben ugyanolyan jók tudnak lenni attól miért kell mindjárt jobbnak is mondani őket? A saját csalódásaid miatt nem lesznek rosszabbak a férfiak, mert egyrészt akárhány férfit ismersz is, ahhoz képest még mindig baromi sok van akit meg nem és aki lehet jobb. Másrészt meg a férfiak között is legalább annyi ilyen csalódott van mint te... Érdemes beleolvasni az itteni kérdésekbe. Hány kamasz ír ide hogy milyen borzalmas körülmények között él és hogy milyen vele az anyja... Szóval még csak általánosítani sem lehet hogy a nőket szocializálja a gyerek.
2010. okt. 27. 21:34
 25/25 Mecseki Laszlo válasza:
Mert sok sérelem éri őket és narcisztikussá válnak. Mert a férfiak nem szednek fogamzásgátlót. Ha szednének akkor pedig azért.
2023. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!