Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják a nők ennyire a...

Miért utálják a nők ennyire a férfiakat?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok de elkeserít hogy a többiek milyen utálattal beszélnek a férfiakról, sokszor még a "sajátjukról" is. Mint pl abban a kérdésben ahol arról volt szó mi lenne ha a férfiak szülnének. 50 válaszon keresztül a férfiakat szídták ogy milyen rosszak, bénák, gyengék stb. Mire jó ez? Vagy ha ennyire rosszak akkor egyes dolgokra miért jók mégis (pl gyerek, szerelem stb)...

Most mondhatjátok hogy a férfiak is. De én ősztintén még csak egy-két férfitől hallottam hogy "a nőknek csak a pénz kell", de nem annyitól mint ahány nőtől fordítva... Miért hiszik a nők hogy jobbak?


2010. okt. 26. 15:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha a nők utálnák a férfiakat, akkor nem lennének velük. Amúgy meg a férfiak is mondanak mindenféléket a "minden nő k*rva"-tól kezdve a "nőnek otthon a helye"-ig. Szerintem ez is a gyűlölet megnyilvánulása.
2010. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%

Na ez jókérdés. Én inkább a nőket utálom, úgymond, éppen emiatt. Szintem azért, mert azt hiszik, hogy ők a tökéletesek, és egy férfi semmire sem jó, csak

"arra". De ilyen erővel ez a nőkre is igaz. Pedig én is nő vagyok, de így gondolom.

25/L

2010. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezek vagy költői túlzások vagy az illetők igy próbálják magukat fényezni mert valójában baj van az önértékelésükkel. Vagy egy férfi nagyon megbántotta őket és most igy vágnak vissza. Semmi értelme persze, csak jól esik nekik kigyót békát mondani.

Nem hiszek abban hogy lehet általában férfiakról és nőkröl beszélni mint egy nagy homogén masszáról, minden ember egyéniség. Vannak nagyon férfias nők és nőies férfiak és most nem a külsőre gondolok hanem arra hogy milyen sablon jellemvonásokat tulajdonitanak általában az egyes nemeknek, ami nagyon nagyon sok esetben nem is igy van.

2010. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes kérdés! Azt gondolom, hogy a történelem során olyan sokszor tagadtak meg minden jogot a nőktől, most egy kicsit hanyagolva van társadalmi szinten ez a kérdés, tehát itt az ideje revansot venni. Csak kezdünk átbillenni a ló túloldalára. Itt van az egyenjogúság! Egy nő addig egyenjogú a férfivel, amíg ő tud bizonyítani, amíg a nő jön kedvezően ki egy adiott szituból. De gondoljuk el, ha egy pasi pl.: fogná magát és csak úgy kinyitná magának az ajtót és besétálna egy étterembe, a nő majd jön utánna alapon, mekkora veszekedések lennének belőle, hogy kérem szépen dehát én nő vagyok. Nekem ez jár, hol van itt kérem az egyenjogúság, ha neki jár valami pusztán azért mert nő.

Aztán itt van a másik kérdés a gyermek nevelés. Azt jobban egyetlen egy férfi se tudja csinálni, mint bármelyik nő. pedig ez aztán annyira nem így van. Emlékszem amikor gyerekek voltunk anyukámnak el kellett utazni, vagy sajnos be kellett feküdni a kórházba, sose mentünk koszosan éhesen az iskolába. Apu is uyganúgy rendesen ellátott minket. Nem egy olyan férfit ismerek aki mögött 1000 nő bújhatna el, mert annyira jó a témában.

Ezt az egészet npként írtam, csak engem is bosszant, hogy egyes nőtársaim kutyaként se bánnak a férfiakkal.

2010. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
A barátnőim többsége olyan, mint amit levázoltál ide. Én vagyok az, akinek lekell állítania őket. Ez úgy hülyeség ahogy van. Emberiesen, tisztességsen kell élni, nem mindig másban/más nemben keresni a hibát. Legtöbbször az az indok, hogy "jajj,mindig megcsalnak/átvernek a férfiak".Hmm.. több nőt ismerek,aki olyan pofátlanul szakított a párjával, hogy néha még szégyenlem hogy nő vagyok. Sehogysem lehet egyensúlyba állítani. Ugyan úgy hangzik el nő szájából, hogy "szexéhes,mindenkiveldugószánalmask*csög", mint férfi szájából hogy "pénzéhesszámítóliba". Attól, mert valaki nő, nem kell fenn hordania az orrát, mert férfi nélkül SEMMTI nem ér, és ez fordítva is igaz. Máskülönben nem ülnénk itt.:)
2010. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
azok utálják a másik nemet -mindegy, hogy nő vagy férfi- akik csalódtak már, és valamilyen szinten félnek. legalábbis szerintem
2010. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem itt nem csak az önfényezésről van szó.

A férfiak az elképzeléseiket a leggyakrabban akkor is keresztül viszik, ha az nem egyezik a környezetükével. Aztán hisztiznek, ha nem úgy lesz mégsem, ahogy ők kitalálták. Közben pedig büszkék, hogy ők az erősebbek, határozottabbak, tevékenyebbek, talpraesettebbek, "tökösebbek".


Bővebb magyarázatért keress rá a patriarchális társadalomra. A világban majdnem minden a férfiak szájíze szerint működik, ha nagyon egyszerűen akarjuk megfogalmazni.

2010. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

Az a mi lenne ha a férfiak szülnének...stb. kérdést is egy provokáló pasi tette fel, mert utálja a nőket.

Elég sokan válaszoltak rá, és lerí róla h nőutáló az illető.

Amúgy itt az egész GYk-n szinte a nőket alázzák le, minden bunkó beszólás mögött egy pasi van. Talán csak én vagyok az egyetlen nő, aki egyensúlyban tartja.

A nőket qrvázzák, prűdezik, ilyen-olyan pénzéhesnek titulálják...stb.

Amit a nők írtak igazat a férfiakról az igazi vélemény.

Aminek azért van alapja.

Nem a nők hiszik magukat jobbnak, hanem a pasik tartják magukat jobbnak.

Ha a férfiak annyira jók akarnának lenni, bizonyára már tettek volna érte valamit. Tisztelet a kivételeknek.

2010. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

"ha egy pasi pl.: fogná magát és csak úgy kinyitná magának az ajtót és besétálna egy étterembe, a nő majd jön utánna alapon, mekkora veszekedések lennének belőle, hogy kérem szépen dehát én nő vagyok"


Halkan megjegyzem, hogy az etikett szerint egy étterembe a férfi lép be először. Tehát itt az lenne a pofátlanság, ha előre engedné.

2010. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Mindkét nemben vannak elvetemült barmok, és a férfiak is sokat szidják a nőket (pénzéhes k*rvák, stb. stb.). Egy új kutatás amúgy megállapította, hogy nem feltétlen szükséges férfi a gyereknemzéshez, mert az örökítőanyagot az őssejtből is kinyerik. Ez még nagyon a jövő zenéje, de már folynak ilyen kísérletek.
2010. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!