Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják a nők ennyire a...

Miért utálják a nők ennyire a férfiakat?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok de elkeserít hogy a többiek milyen utálattal beszélnek a férfiakról, sokszor még a "sajátjukról" is. Mint pl abban a kérdésben ahol arról volt szó mi lenne ha a férfiak szülnének. 50 válaszon keresztül a férfiakat szídták ogy milyen rosszak, bénák, gyengék stb. Mire jó ez? Vagy ha ennyire rosszak akkor egyes dolgokra miért jók mégis (pl gyerek, szerelem stb)...

Most mondhatjátok hogy a férfiak is. De én ősztintén még csak egy-két férfitől hallottam hogy "a nőknek csak a pénz kell", de nem annyitól mint ahány nőtől fordítva... Miért hiszik a nők hogy jobbak?


2010. okt. 26. 15:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Vannak sztereotípiák, ez tény. De én még nem találkoztam férfigyűlölő nővel, legalábbis nem tapasztaltam ezt :)
2010. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Környezetemben inkább a nőgyűlölők vannak többségben.

Valamelyik nap, egy férfi ismerősöm, kiírta egy közösségi oldal falára: a nők álnok kígyók és hazug dögök...


Az a baj, hogy általánosítanak (most próbálok nemtelenként válaszolni :D ).

Nem egy nő és férfi is cslódott már, és ilyenkor mindenkire ki vetítik a félelmüket, ami átcsap gyűlöletbe: az összes nő pénzre hajt, minden férfit a farka érdekel, blabla.

Néha én is általánosítok, de én nem csalódtam, csak nap, mint nap hallom az osztályomban, hogy a nők csak d.gni vannak, mást nem érdemelnek, stb. (kb 17-22 éves korig vannak fiúk, OKJ-s képzésen vagyok)

Ami a legjobban felháborított, buszra fel volt firkálva: a p.násokat megerőszakolni nem bűn...

21/L

2010. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

előzőnek: elég tahók srácok vesznek körül, bocs.

de sajnos tény, hogy nagyon kevés a normális lányok száma a mai világban. én főiskolára járok, de ott is katasztrófa a helyzet. bulizás-piálás-cigizés- büszke vagyok arra, hogy az összes jópasi végigmegy rajtam stb.. nagyon kiábrándító amikor folyton ilyeneket látsz. engem csak ilyenek vesznek körbe, állandóan csak hallom a történeteket. xy csaj megcsalta a "párját", a másik megcsalta és még le is vette a közös számláról a pénzt, a harmadikat meg úgy kell hazahozni hétvégén a diszkóból, mert úgy bebogyózott, hogy nem igen tud magáról és közben...... fantáziára bízom. azt vettem észre, hogy egyedül a gyakori kérdéseken vannak olyan fiatal lányok akiknek még nem ez túlzott "szex és new york" felfogásuk van, akik szeretnének férjhez menni és család alapítani. és mielőtt valaki mondaná nem keresem ezeket az embereket... siralmas :(

2010. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
71%
és ha esetleg néha találsz valakit akivel minden rendben lenne akkor biztosan, hogy a nagyképű-beképzelt-társaság központja figurák tetszenek, azok a tipikus nagydumás majmok akiknek iwiw-en a foglalkozás rovatban egyszerűen csak az :életművész szó áll. egyszóval ismét csak egy jó nagy pofára esés. ezek után azért én nem csodálkozom, hogy vannak olyanok akik nem rajonganak a gyengébbik nemért. mert a helyzet az, hogy akármennyire rühellem az olyanokat mint akiket említettél, ők csinálják jól. őket nem bántja meg senki, mivel ahhoz is tuskók.
2010. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
42%

Én utálom a férfiakat. Már egy jó ideje. Jobb lenne, ha nem így lenne, mert egyedül fogok megöregedni. Aszott vénasszony leszek, akikkel ijesztgetik a gyerekeket.

De ez van.

46N

2010. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%

Az előző vagyok. Azért utálják, akik utálják, mert nagyon sokat csalódtak. Kislányként mindenki a királyfira vár, és ha felnövünk már elég lenne valaki aki szeret, aki megbízható, aki társ. Én azt szoktam mondani, hogy az özvegyek és árvák korát éljük. Tényleg ezt látom magam körül, és az én életemben is. Becsapott, elhagyott megalázott nők. Akik házasságban szülnek, mégis egyedül erejükön felül kell felnevelni a gyermekeiket.

Más: Férfi uralta világban élünk. de a hatalomhoz nagyobb felelősségtudat kellene. De az nincs, sőt kibújnak minden nehézség alól, és a könnyebb és önző utat keresik.

Más: Ők az okosak, erősek, mindent jobban tudnak. De nem

És ami nagyon rossz, hogy nem is szabad, hogy észrevegyék, ha egy nő valamiben jobb náluk, mert összetörik a lelkük.


Ennyi hirtelen.

2010. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
30%

Azért hiszik a nők, hogy jobbak, mert azok.

Szerintem a gyerekek miatt.

Nem lehetnek annyira önzők, mint a férfiak.

2010. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
46%

ma 22:23-nak

azért ez kicsit erős túlzás, hogy a férfi uralta világ. egy nőnek sokkal könnyebb az élete. ha egy csinos lány bemegy egy szórakozóhelyre, könyvtárba, üzletbe, boltba, bárhova mindenki körülugrálja, és ezt ki is használják erősen. egy normális nő sokkal könnyebben talál magának párt mint egy férfi. sok normális férfi van akit le se tojnak a nők, csak mert tudnak válogatni. azzal sem értek egyet, hogy elég már az is ha megbízható, ha társ, ha szeret. nekem nem ilyen tapasztalataim vannak. nem akarok senkit megsérteni, de tényleg sokan meg is érdemlik, hogy idősebb korukra magányosak legyenek. amikor egy nő még fiatal akkor kedvére válogat és kihasználja szórakozik a férfiakkal. persze amikor megkopik a szépség akkor jó lenne egy rendes pali. addig meg le vannak ejtve....

2010. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%

Hidd el nem a szépség megkopása miatt vagyok magányos.

Hanem a bizalom hiánya miatt.

A férjem sem egy Adonisz volt, de nekem tetszett. És elég csóró is volt, de én bíztam benne, hogy meg lesz mindenünk ami kell. Szerelmes voltam.

Egy szép lány lehet, hogy válogathat. Én is válogathattam.

És lehet, hogy nagyobb esélye van rendes pasit találni. De mégsem sikerült. Pedig tényleg ez volt a célom. Biztos nagyon hülye voltam.

Vagy még inkább igazam van. Mert sok közül is a legjobbnak tűnő is csak ilyen vacak volt.


Bocsi kérdező! Te kérdezted.

2010. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

De férfi uralta világ van. A döntéshozók nagy része férfi.

Mert igenis kevesebbet keresnek a nők, ugyanazért a munkáért.

Elárulom, ez a nagy sex imádat, ami a médiában van, az sem a lányoknak jó.

Döbbenetes volt hogy, amikor a munkahelyemen arról beszéltünk tiszteletre méltó családapákkal, hogy 14 éves lányok olyan ruhákban járnak amiben kint a mellük, derekuk, csillogó szemmel mondták, hogy szabadság van. Mondtam nekik, hogy kapjatok észbe, és gondoljatok a lányotokra. Tényleg jó lenne nekik ez a szabadság?


Gyűlöltem , hogy ha tized annyi idő alatt oldottam meg egy problémát, mint ők, soha nem ismerték el a szemembe, zavarba jöttek. És az a nagy előnyöm is megvolt, hogy én éreztem őket. Tudtam mit gondolnak, mit éreznek. Ők ehhez teljesen hülyék voltak. Így nehéz tisztelni a másik nemet. Az én koromban is lehet egy nő vonzó, csábító.

De hidd el ez önmagáért nem jó, önmagáért semmit sem ér.

Csak eszköz lenne valamihez, amiben én már nem hiszek.

2010. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!