Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem naponta tobbszor...

A ferjem naponta tobbszor felhvja az anyjat /folytatas lent (? )

Figyelt kérdés

...fel is megy hozza ugy h. nekem nem is szol(egy emelettel fejebb lakik egyedul) sokszor ott is vacsizik...Nem vagyok feltekeny hanem aggodom...Az a gyanum h. egy erzelmileg eretlen ferfival elek aki meg nem nott fel es nem is fog soha.

Nalatok mi a helyzet,esetleg ismertek ilyen esetet?


2010. okt. 26. 09:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Az előbb is azt szerettem volna kihozni, hogy ehet, hogy azért ül a mamánál, mert valamiért nem érzi jól veletek magát.

Ennek te is oka lehetsz. Először próbálj magadba nézni, hátha találsz valamit, amit nem jól csináltál.

2010. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a gyanúm hogy 1 olyan férfival élek aki még nem nőt fel és nem is fog soha...és be igazolódott a gyanú....

De 10 éve vagyunk együtt és próbálok ezzel meg békülni

igaz néha annyira bánt és unom de ha szeretsz valakit el kell fogadni olyannak amilyen......

2010. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
10:56! Mi alapjan gondolod azt h. a parod erzelmileg nem nott fel, mik azol a jelek erre lennek nagyon kivancsi!?
2010. okt. 26. 10:59
 24/27 anonim ***** válasza:

10:34es vagyok

29éves vagyok, van 2 gyerekem és nagyon jól megvagyok az anyósommal, úgy tekintek rá mint a barátnőmre.

2010. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

10:56 vagyok

Szóval úgy viselkedik mint egy gyerek

3 gyereket nevelünk együtt és ahogy a gyerekek panaszkodnak

nekem, úgy ő az anyjának (néha)Valószínűleg bennem is van valami 'baj'de azért vagyunk 10 éve együtt hogy az ilyen 'félreértéseket' meg beszéljük! (Szerintem) Zavar hogy át megy kajálni amikor én is főzők... hisz mindig azt főzők amit ő kér...

2010. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem anyakomplexusa van és mindenkit az anyjához hasonlít.Kérdezd meg tőle h. szeret-e és h. miért vett el ha mindig az anyjához hasonlít és méreget.Miért nem fogad el olyannak amilyen vagy.Egyértelmű h. az anyja kajáját jobban szereti, hisz azon nőtt fel,de azért nem kellen megrónia neked.Az én párom szerencsére nem ilyen,de ha felmegy hozzájuk nem zavar.Bár neki nem ilyen jó a kapcsolata az anyjával.Apa régen szintén járt a mamához ott kapott enni is,de sose fizette a mama számláinkat,volt neki saját gondja és kifizetése stb.
2010. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi is sokat vitatkozunk ezen,az én párom is a munkából először anyucihoz megy,ha én kérek valamit tőle az ráér,de anyuci még este tizkor is kérhet,minden először megbeszélnek és velem csak a kész tényeket közli.Én probálom ezt elfogadni de nem igazán megy.Én azt megértem hogy szereti az anyukáját,az is jó dolog hogy látogatja,segit neki,de ha már ő külön háztartásban él egy másik emberrel vele szemben is vannak kötelezettségei és szerintem olyan dolgok is amik nem tartoznak a mamira.
2010. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!