Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem naponta tobbszor...

A ferjem naponta tobbszor felhvja az anyjat /folytatas lent (? )

Figyelt kérdés

...fel is megy hozza ugy h. nekem nem is szol(egy emelettel fejebb lakik egyedul) sokszor ott is vacsizik...Nem vagyok feltekeny hanem aggodom...Az a gyanum h. egy erzelmileg eretlen ferfival elek aki meg nem nott fel es nem is fog soha.

Nalatok mi a helyzet,esetleg ismertek ilyen esetet?


2010. okt. 26. 09:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet, hogy csak egyszerűen szereti az édesanyját? és azért jár föl hozzá, hogy ne érezze magát annyira egyedül?

Gondolj bele milyen érzés lehet, tök egyedül élni. Szerintem ez a teljesen normális hozzáállás, ilyen a jó szülő gyerek viszony!

2010. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
szerintem inkább te vagy érzelmileg éretlen, ha szerinted probléma ha egy felnőtt ember szoros kapcsolatban van a szülőjével.... Főleg hogy egyedül van az anyja...
2010. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Menjél fel te is a mamihoz, legyen közöttetek egy jó kapcsolat. Nagyon, nagyon egyedül tud lenni egy magányos asszony. Kopogtass be hozzá! Heló mami, hogy vagy, kell e valami, hacsak 10 percre is, de biztosan jól fog esni neki, és te sem leszel azzal érzelmileg szegényebb.
2010. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha már egyszer megnősült, vacsorázzon a feleségével, de legalább beszélje meg vele, ha nem otthon eszik. Már a feleségével él és nem az anyjával. Miért nem hívja a mama a menyét is át vacsorázni? Hiszen már egy család...
2010. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Viki233 ***** válasza:
73%
igen ez a helyes megfogalmazás.igaza van az előttem szólónak. mert azt megértem h azért foglalkozik annyit az anyukájával mert a nő magányos, egyedül van. de van egy kis bökkenő...és a párjával mivan olyankor amikor ő az anyjával lóg állandóan? ő nem lehet magányos?nincs olyankor egyedül?
2010. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Anyagilag fuggunk a szuleitol, ha elfogy a penz felszalad hozza, ha enne retest az anyuci megcsinalja, meg a szamlakat is befizeti, meg gyakorlatilag kiszolgalja a fiat a mai napig pedig arra szamitottam, h. majd ha osszehazasodunk kulon kasszan leszunk meg dolgozni fog.De neki ez igy nagyon megfelel termeszetesen,kibujik minden felelosseg alol.Sokszor felroja h. meg sem kozelitem az anyjat se fozesben sem tisztasagban.Az az erzesem h, csak ey potmama kellett neki nem feleseg.
2010. okt. 26. 10:01
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

Attól miért érzelmileg éretlen valaki, hogy szerti az anyját?

Nem értem ezt a felfogást, hogy ha valakinek lesz saját családja, akkor illik lazítani a szülőkkel való kapcsolaton.

Nálunk mindkettőnk akkor megy haza, amikor akar, akkor hívja a szüleit amikor akarja. Attól, hogy férjhez mentem még nem hanyagolom el a szüleimet, és azt se engedem, hogy a férjem megtegye. Nyilván mi már egy másik család vagyunk, de be kell látnom, hogy én nem adhatom meg neki azt amit az anyja, de az anyja se adhatja neki azt amit én. Természetes, hogy szeret mindkettőnket, de nem ugyanaz a szeretet.

2010. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%
De bizony, te féltékeny vagy. Még ha magadnak sem ismered be, ez bőven lejön az írásodból. Azért felhívnám a figyelmed, hogy anya csak egy van, feleségből meg lehet sokkal több is :)
2010. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Kényelmes vagy neki. Eszik a maminál, te meg jó vagy kielégíteni egyéb szükségleteit. El kell gondolkodnod, hogy évekig el tudod-e viselni, hogy a mama árnyékában élj. Ülj le, beszélj a pároddal, magyarázd el neki, hogy mit érzel. Ha meg nem érti, addig lépj ki amíg lehet.
2010. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

A 10:01-es hozzászólásod után megváltozott a véleményem, amit fogalmaztam magamban. Az új: menekülj, amíg lehet! Amíg sem gyerek, sem egyéb elkötelezettség.


Egyszerű a képlet: Te kiszolgálod az ágyban, anyuci meg teszi a többi dolgot.

2010. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!