Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem naponta tobbszor...

A ferjem naponta tobbszor felhvja az anyjat /folytatas lent (? )

Figyelt kérdés

...fel is megy hozza ugy h. nekem nem is szol(egy emelettel fejebb lakik egyedul) sokszor ott is vacsizik...Nem vagyok feltekeny hanem aggodom...Az a gyanum h. egy erzelmileg eretlen ferfival elek aki meg nem nott fel es nem is fog soha.

Nalatok mi a helyzet,esetleg ismertek ilyen esetet?


2010. okt. 26. 09:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok házasok?
2010. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Augusztusban volt egy eve, de mar van gyerek.
2010. okt. 26. 10:27
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Több igényes szex, több kettesben program és intézd úgy, hogy nagyon jól érezze magát veled.

Lassan leválik majd a mamáról.

Nálunk ehez évek kellettek, de megvan :-)

2010. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%

Ha elfogy a pénzetek és az anyósod befizeti a számlát, kisegít titeket akkor ez miért probléma.Én örülnék egy ilyen kedves anyósnak.

Vagy talán téged nem szeret??Akkor lehet hogy azért mert látja rajtad az irigy tekintetedet.

Ám ha nem akarod hogy függjetek az anyósodtól akkor vállalj plusz munkát.

És ameddig a férjed fent vacsizik,addig te portalaníts és ne az ajtót lesd.

2010. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszokat, de a lelkem melyen tudom h, boldogtalan vagyok vele.Praktikakhoz semmi kedvem mert hazudni nem akarok, meg aztan kedvem sincs hozza es nincs is ertelme hazugsagra epitkezni.A kozos programok es az oszinte kommunikacio az egyeduli esely h.megszeressuk egymast hitelesen, felteve ha o kepes valakit hitelesen szeretni, de ehhez fel kell noni.Itt van a nagy dilemma!
2010. okt. 26. 10:36
 16/27 A kérdező kommentje:
Hany eves vagy 10:34 ?
2010. okt. 26. 10:41
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor nő fel valaki, ha tud felelősséget vállalni, és a számlákat is kifizetni.

Ergó, ha a mama arra jó, hogy segítsen anyagilag rajtatok, akkor cserében annyit el is várhat, hogy meglátogassa a fia, ha kell naponta többször is.Te miért nem mész fel?Én mit nem adtam volna azért, ha lett volna segítségem.Azért mert valaki megöregszik, nem feltétlenül lesz rosszindulatú is, ő pedig igencsak nem mondható annak, ha segít rajtatok.Én a helyedben felmennék, beszélgetnék vele, azért nem szabad haragudni, ha egy szülő szereti a gyermekét, legyen az akár 30-40-50 éves.Mindig a gyereke fog maradni.

2010. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Attól miért érzelmileg éretlen valaki, hogy szerti az anyját?"


Mert van egy határa annak is és amit itt leírtak az már túl van a határon.

2010. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek is van? Akkor még inkább mellettetek lenne a helye. Nem csak neked, hanem a gyereknek is szüksége van rá, hogy az apja ha teheti otthon legyen vacsora, ill. fürdés időben. Inkább a mamának kéne látogatni benneteket, esetleg vacsorát vinni. Milyen dolog az, hogy a fiának tálal a menye meg az unokája meg otthon várják az apát és a férjet? Ha a férjednek nem vagytok fontosak, előbb utóbb lépned kell. Akkor talán észbe kap. Ha meg nem, akkor nem szeret igazán.
2010. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Néha menj fel vele Te is. Ha már ennyire rendes az anyós, hogy segít benneteket. (Istenem, de örülnék, ha az én anyósom, ha nem is segítene, de legalább nem semmizné ki a páromat http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Szóval: azt érttesd meg a pároddal, hogy ti vagytok a családja és legyen igazságos. Én azt javasolnám, hogy menjetek együtt mindegyikőtök szülőjéhez látogatóba. A "jóban levés" az igazi "művészet" nem az, hogy hogy lehet utálkozni. Itt úgy látom, hogy a "jóban levésnek" rajtad kívül sok akadálya nincs. De neked sem kell nagyon megerőltetned magadat. Kicsit kevesebb birtoklási késztetés, kicsit több empátia segíteni fog.

2010. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!