Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet jó hatással a kapcsolatu...

Lehet jó hatással a kapcsolatunkra az, hogy megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés
Volt egy kis románca a munkatársával,rájöttem a dologra de nem csináltam különösen nagy balhét,próbáltam elfogadni,megérteni,hiszen szeretem őt.Azóta megváltozott a kapcsolatunk,mégpedig úgy,hogy sokkal jobb a szex is és nagyon szeretjük egymást.Azt mondta a férjem,hogy újra rám talált és jobban szeret annál mint amikor megismerkedtünk.Fél attól.hogy elveszthet! Létezik ilyen? Vagy csak bűntudata lenne? Esetleg még mindig flörtöl a nővel és így próbálja leplezni? Elég sokat hazudott emiatt így néha nem is tudom,hogy hihetek-e neki...
2010. okt. 25. 14:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"Pont ez volt ma a téma a Duna Tv-n is. Állítólag az okos nők tovább tudnak lépni ezen, mert a pasik szeretnek vadászni."


Meg tudod mondani, pontosan milyen műsor volt,és ki mondta ezt? (Kíváncsi vagyok...)


Hú de felbosszant, amikor az "okos nőt" így kiforgatják! Ez a nézet arra a sztereotípiára épül, hogy a nőnek kell (egyedül) összetartani a házasságot, családot, és a SZEMÉLYES SÉRELME - ha a pasas "hozzá megy haza" és a "család egybenmarad" nem számít. A nagy büdös lóf.szt nem!


Nem az okos, hanem az önmagukat háttérbe szorító, önalárendelő nők lépnek túl ezen... Kérdező, én nem hiszek abban, hogy ez jó irányba befolyásolhat egy kapcsolatot. Ha meg is szeretnél a férjednek bocsátani, akkor se könnyen és ne egyik napról a másikra - azaz jól ijessz rá és tudatosítsd, hogy ilyet többet nem tehet.


A hangsúlyokat kéne eltolni! Ne Te legyél hálás, amiért mégis Veled maradt, hanem ő legyen hálás, amiért ezek után még hozzádnyúlhat....

29/N

2010. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

a baj ott kezdődik, hogy munkahelyen lassan többet vagyunk mint otthon

elmesélem az én példámat:

alapok:

halálosan szeretem a barátomat

utálom a kínaiakat

és amikor kínai boltban voltam eladó a kínai üzletvezető srácról fantáziálgattam egy idő múlva!

saját magamon is kiakadtam!!!

szóval nem kell ehhez probléma a kapcsolatban meg ilyesmi. semmi. akivel sokat vagyunk egy közegben hatással lesz ránk. ha nem is tud róla, akkor is. ennyi

2010. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

*Nem az okos, hanem az önmagukat háttérbe szorító, önalárendelő nők lépnek túl ezen...


Itt a pont!


*Ne Te legyél hálás, amiért mégis Veled maradt, hanem ő legyen hálás, amiért ezek után még hozzádnyúlhat....


Ehhez nincs mit hozzáfűzni, egyszerűen tökéletes a megfogalmazás.

2010. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Igaznak igaz, a favorizált mondat, de sajnos a nő van hátrányba, ha elhagyják. Hacsak nem dúsgazdag.
2010. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

*sajnos a nő van hátrányba, ha elhagyják


Mert egy rossz kapcsolatban, ahol nem vesznek emberszámba, megaláznak, kihasználnak, megcsalnak biztosan sokkal előnyösebb élni, mert legalább nem hagytak el. Így értetted?

Köszönöm szépen, én ebből nem kérek. Érek annyit, mint a férjem (van annyi önbizalmam, hogy ezt tudjam), és egyedül is meg tudom oldani a problémáimat.

2010. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Háááát, erősnek látszol.
2010. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az ominózus mondat "szerzője" vagyok. Tudom, hogy az anyagiak gyakran közbeszólnak, de szerintem a büszkeséghez még szegénység árán is ragaszkodni kell. Vagy szülőkhöz visszaköltözés árán, amitől pl. sokat vonakodnak, "visszalépésnek" tekintik. Holott a megalázó kapcsolat ahhoz képest a béka s.egge.
2010. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!