Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet jó hatással a kapcsolatu...

Lehet jó hatással a kapcsolatunkra az, hogy megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés
Volt egy kis románca a munkatársával,rájöttem a dologra de nem csináltam különösen nagy balhét,próbáltam elfogadni,megérteni,hiszen szeretem őt.Azóta megváltozott a kapcsolatunk,mégpedig úgy,hogy sokkal jobb a szex is és nagyon szeretjük egymást.Azt mondta a férjem,hogy újra rám talált és jobban szeret annál mint amikor megismerkedtünk.Fél attól.hogy elveszthet! Létezik ilyen? Vagy csak bűntudata lenne? Esetleg még mindig flörtöl a nővel és így próbálja leplezni? Elég sokat hazudott emiatt így néha nem is tudom,hogy hihetek-e neki...
2010. okt. 25. 14:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Bűntudat. Ha virágot is hoz és elvisz még vacsizni is, akkor már le is feküdtek.
2010. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Pont ez volt ma a téma a Duna Tv-n is. Állítólag az okos nők tovább tudnak lépni ezen, mert a pasik szeretnek vadászni. Ha velem történne, szerintem összeroppannék, de ha nálatok még a szex is jobb lett, akkor kezdjetek új életet egymással. Már csak az a kérdés, hogy a továbbiakban beéri-e majd ennyivel, vagy majd folyton szüksége lesz egy kis kalandra, hogy rájöjjön, hogy valójában te vagy neki az igazi...
2010. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a jó kapcsolatba nem fér bele a kételkedés (Esetleg még mindig flörtöl a nővel és így próbálja leplezni?) és a bizalmatlanság (nem is tudom,hogy hihetek-e neki...)


A megcsalás meg végképp nem.


Fogsz más válaszokat is kapni, de az én véleményem az, hogy a megcsalásra csak azok találnak mentséget (próbáltam elfogadni,megérteni), akik nem merik beismerni maguknak, hogy a kapcsolatuknak annyi, akik félnek, hogy egyedül maradnak és akiknek rossz az önértékelésük, és azt hiszik, megérdemelték.

2010. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség, amit az első mond. Enyémnek se ideje, se alkalma nem lett volna félre lépni (mindig időre hazaért és anyámmal egy helyen dolgoznak, szóval feltűnt volna), csak elhanyagolta az igényeimet, és mikor eldöntötte, hogy másképp lesz, akkor kaptam egy csokor vörös rózsát (előtte sosem vett virágot még nekem) meg elvitt vacsorázni, mert egy barátja ezt tanácsolta neki, hogy a nők ezt szeretik, nem azért mert úgy kibszott velem.


Lehet, hogy bűntudata lett, és rájött, hogy megbántott így próbálja helyre tenni. Bár a sok hazudozás miatt én sem hinnék neki egy könnyen.

2010. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Bűntudata van!Mégis mit vársz miket mondjon azok után,hogy rájöttél,hogy magcsal téged!Én biztossan nemtudnék utána hozzáérni,mert egyfolytában az járna a fejembe,hogy a másik nővel mit csinált és mennyit hazudott nekem!Viszont arra kiváncsi lennék ha most te lépnél félre akkor ő hogy reagálna és meg e bocsájtana neked..
2010. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Felesleges aggodalmaskodnod azon, hogy mit művelhet még. Úgy érzed szeret, nem hanyagol el. Ez a lényeg.

(Az pedig a legkevésbé sem értelmes visszavágás, ha te is megcsalod őt.)

2010. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Ezek szerint az unalmas házasság feldobására a megcsalás a megoldás.Csak ne nagyon hangoztasd ezt becsületes házaspároknak,mert kések fognak villogni.

Bűntudat,és hála.De ettől nem lettél szent,ahogy ő sem.A kérdés meddig fog tartani ez az állapot.Csak addig amíg a bűntudat,és a bizonyítási vágy tart.

2010. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.Sajnos tartok tőle,hogy az utolsó válaszolónak teljesen igaza van de azért reménykedem,hogy az én "drága" férjem tényleg őszíntén szeret és nem csak színészkedik! :(
2010. okt. 25. 15:49
 9/27 anonim ***** válasza:
75%
elfogadod hogy megcsalt mert szereted, de ő már nem szeret téged, hisz akkor nem tudott volna más nőt ölelni, csókolni, kielégíteni. a kérdés az, hogy miért elégszel meg egy ilyen férfival.
2010. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok,hogy nagyon szeret engem és én is szeretem őt,ezét "elégszem meg vele"!!!Eszemben sincs védeni de mindenki megbotlik egyszer.Neki ez volt az első,sosem adott okot aggodalomra ilyen téren az elmúlt 13 év alatt! Ezért is értem meg és fogadom el,hogy kicsit elszédült.Nem feküdt le a nővel....(legalábbis nagyon remélem,hogy ezt elhihetem neki)
2010. okt. 25. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!