Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet jó hatással a kapcsolatu...

Lehet jó hatással a kapcsolatunkra az, hogy megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés
Volt egy kis románca a munkatársával,rájöttem a dologra de nem csináltam különösen nagy balhét,próbáltam elfogadni,megérteni,hiszen szeretem őt.Azóta megváltozott a kapcsolatunk,mégpedig úgy,hogy sokkal jobb a szex is és nagyon szeretjük egymást.Azt mondta a férjem,hogy újra rám talált és jobban szeret annál mint amikor megismerkedtünk.Fél attól.hogy elveszthet! Létezik ilyen? Vagy csak bűntudata lenne? Esetleg még mindig flörtöl a nővel és így próbálja leplezni? Elég sokat hazudott emiatt így néha nem is tudom,hogy hihetek-e neki...
2010. okt. 25. 14:31
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam a kettővel ezelötti kommentemben: nem abban reménykedek,hogy szeret hanem abban,hogy szeret és ezért nemfoglalkozikmár a másik nővel!

Fúú..kicsit belezavarodtam...

2010. okt. 25. 16:29
 12/27 anonim ***** válasza:
29%
Szex közben nem jut eszedbe, hogy előtted egy másik nővel csinálta, vagy épp most is arra gondol, vagy tőle tanulta a pózt?
2010. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ne hallgass a rosszindulatú vészmadarakra! Nem mondom, hogy a megcsalás a megoldás a párkapcsolati problémákra, de ha előfordul, akkor nyilván nem tökéletes a kapcsolat/házasság. Utána igenis rájöhet arra a megcsaló fél, hogy mégiscsak fontos számára a párja, akit megcsalt.

A kapcsolati ,,válság" ideje alatt az ember jobban magába tud nézni, és ha tényleg szeretik egymást a felek, és a pasi őszíntén megbánta a tettét akkor igenis van esély egy jobb kapcsolatra. De ha mégegyszer megcsal azt már NE BOCSÁSD MEG NEKI, hisz egyszer még tévedhet az ember, de kétszer...

Szóval, szeressétek csak egymást, vigyázzatok magatokra, egymásra, ápoljátok a kapcsolatot!:) Így nem lesz semmi baj! 23/L

2010. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
14%
Mégis csak a te csuprod kell neki. Lányok, térjetek már észre! Ne várjátok el tőlünk a monogámiát, mi nem erre vagyunk programozva.Mi még akár 70 évesen is nemzőképesek vagyunk , és ti még elvárjátok a -csak velem, -csak nekem, -csak azért is-t. Amíg Hozzád megy HAZA addig nincs gond. Legyetek belevalók az ágyban és nem fogunk félredugni, ennyi!
2010. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Lehet jó hatással a kapcsolatotokra az,hogy megcsalt.Amikor az ember ott tart,hogy elvesziti vagy elvesztette a párját,na akkor döbben rá,hogy mennyire szereti.Tapasztalat!Megbocsájtottál neki,mert szereted.De ha mégegyszer eljátsza akkor már nem érdemli meg,hogy becsukd a szemed és elfelejtsd mit tett.Sokan észre sem veszik ha párjuk félrelép.
2010. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, te nagyon naív vagy... ez az első? Vagy inkább: ez az első, amit észrevettél...

Nagyon szeret és te is nagyon szereted? Ez rendben van, de vajon elég-e ez? Elég-e az, hogy "nagyon szeret, de megcsal"? Szerintem nem elég...


Megbocsátani meg lehet (és meg is kell), elfelejteni nem lehet az ilyesmit. Kérdés, hogy akarsz-e egy ilyen kapcsolatban élned, ahol attól kell félned, mikor csal meg újra...

2010. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%

"Mégis csak a te csuprod kell neki. Lányok, térjetek már észre! Ne várjátok el tőlünk a monogámiát, mi nem erre vagyunk programozva.Mi még akár 70 évesen is nemzőképesek vagyunk , és ti még elvárjátok a -csak velem, -csak nekem, -csak azért is-t. Amíg Hozzád megy HAZA addig nincs gond. Legyetek belevalók az ágyban és nem fogunk félredugni, ennyi!"


Ez egy önző hímsoviniszta felfogás. Persze minket nőket palimadárnak kell nézni, mi?

Egy okos büszke nő nem tűri el, hanem kidobja apasit.

ha mégis megtartja a pasit, akkor is csak az anyagiak miatt. Csak lellezi, hogy ő még mindig szereti a férjét...persze...csak teljesn tönkremegy a szexuális élete, és egy csőd lesz az ágyban, mert mindig a megcsalás megy a fejében, és ettől nem képes a férjjel együtt lenni.

Kivéve, ha nem egy érdeknő, aki csak a pénzért van a férjével. az lenyeli a megcsalást is mert nem szeret.


Különben hapsikám, a nők sem monogámak, úgyhogy nyugodtan nézd el, ha a barátnőd megcsal, vagy talál egy jobb szexpartnert és veled csak kényelemből van....

2010. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, az a férfi, aki vadászni akar, miért házasodik meg. Nincs ezzel gond, keressen mindig másik nőt, de akkor ezt tegye világossá az állandó partnernek. Van olyan nő aki elfogadja ezt, és azt mondja, hogy rendben, de hozzám jön haza :)


Nem minden férfi ilyen. Ismerek, személyes tapasztalat alapján, nem is egy férfit, aki szerelmes egy nőbe, és még akkor sem képes mással lenni, amikor már vége a házasságnak, mert a nő lelépett mondjuk. Akkor ezek a férfiak nem férfiként vannak programozva? :)


Kérdező! Igen, lehet hogy megbánta, és lehet hogy megint szerelmes beléd. El lehet neki hinni. De azért nem ártana megtudni hogy mégis miért csalt meg. Biztos hogy volt oka. Addig amíg ezt nem tudod meg, szerintem vakon tapogatózol ebben a kérdésben. Van aki azért megy félre, mert úgy érzi a felesége nem becsüli meg. van aki azért, mert nem érzi sikeresnek magát. van aki csak azért mert vadászik. van aki azért mert kudarc éri valamilyen téren. A te férjed miért tette?

Mondjuk ha a kolléganő még mindig ott dologzik, akkor elég esélytelen hogy vége a románcnak, vagy az első adandó problémánál megint a nő ágyában találja magát szegény megtévedt pasika...


32/N

2010. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
32%
A sok prűdnek írom: Az eszkimóknál ha vendégségbe mégy, halálos sértésnek veszik, ha nem dugod meg a ház asszonyát.
2010. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi azért lép félre, mert vágyik a változatosságra. Most, hogy belekostolt valami másba, lehet, hogy újult erővel tér vissza hozzád.
2010. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!