Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám ki akar rakni otthonról,...

Anyám ki akar rakni otthonról, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, egyetemre járok, mellette éppen most keresek munkát, és egy nyelvtanfolyamra is beiratkoztam. Van egy barátom, több, mint fél éve. Anyámnak az a baja, hogy szerinte nem illik hozzám, mert anyagilag és értelmileg is "alattunk" van. Mióta látta a barátomat (egyszer életében), azóta azt kéri tőlem, hogy hagyjam ott. Én megmondtam neki, hogy nem fogom, amíg jól érzem vele magam, és boldog vagyok. És még mindig az vagyok. Nemrég óta elkezdett fenyegetőzni, hogyha nem szakítok a barátommal, akkor kirak a házból. A pasija is itt lakik, és nagymamám is, szóval nem lenne olyan egyszerű kirakni engem innen. De mégis, képzelhetitek, milyen jól esik. Mit tehetnék? (Ne mondjátok, hogy beszéljek vele, mert minden egyes veszekedésnél elmondtam neki a magamét, volt hogy dühösen, volt hogy nyugodtan.)
2010. okt. 25. 10:52
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok 19 éves vagyok másfél éves kapcsolattal csak én nevelőszülővel nem jövök ki milyen megoldást találtál ??
2016. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!