Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Bővebben lent)

Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szüleim elváltak még kicsi koromba.Apuval tartottuk a kapcsolatot.Aztán lett neki egy új nője,aki nem jó szemmel nézte,hogy jár hozzánk.PEdig a nőnek is vannak gyerekei.Megszűnt a kapcsolat apuval.Tavaly végre apu kidobta a nőt.Még aznap este eljött és elmondta,hogy szeretné újra felvenni velünk a kapcsolatot,és ne haragudjunk rá,csak a nő nem engedte,hogy tartsa velünk a kapcsolatot.Másfél éve kell dokihoz járjak,kb 6 hetente.Egyből mondta,hogy ha kell szóljak neki és bevisz,hogy ne buszozzak,ha anyu vagy bátyám nem ér rá.Minden nap jött,és itt kezdődtek a bajok.Bátyámnak és nekünk túl hirtelen jött ez az egész.Eddig kb. 10 évig nem hallottunk felőle,és egy nap hirtelen "megkapjuk".Irtam neki smst,hogy ne járjon egy darabig,majd utcán találkozunk,akkor beszélünk,de egyenlőre legyen ennyi.Talán féltünk attól,hogy megint elveszithetjük,ha összejön egy nővel...Azóta nem beszéltünk vele,ennek lassan 1 éve.Bátyám haragszik rá.Őt viselte meg legjobban,hogy apa nélkül nőttünk fel,én úgy nőttem fel,hogy nem volt soha ott,nem tudom minek kéne hiányozzon,pici voltam.Most megint össszejött egy nővel,aki fiatalabb mint ő.Megvolt az eljegyzés,és most babát várnak.Én szívem szerint rohannék,mindig kis tesóra vágytam.Imádom a kicsiket.Beszéltem erről bátyámmal,őt nem érdekli,legalábbis ezt mondta.De tudom,hogy nagyon is foglalkoztatja.Valamelyik nap hazajött és mondta,hogy találkozott apuval,de nem köszönt neki.Elbeszélgettem vele,hogy jó lenne tartani a kapcsolatot és hát egy kis tesó azért jó dolog,ő is szereti a kicsiket.Másnap itt mentek apuék tűzoltó autóval(tűzoltó apu) és bátyámmal intettek egymásnak.Olyan jó volt látni,de ők engem nem láttak.Nem tudom,hogy kezdjem el felvenni vele a kapcsolatot,egyáltalán én kezdeményezzek? Szeretnék ott lenni,mikor megszületik a kicsi.Gondoltam rá,hogy ha megszületik,akkor elmegyünk bátyámmal meglátogatni,de én már most akarom látni az ultrahangos képeket,együtt akarok velük izgulni.Tavaly azért is szakadhatott meg a kapcsolat,mert zavart,hogy nem tudunk vele miről beszélni.Bátyám még csak-csak tudnak,csajokról ilyenekről.De mellettem nem volt 10 évig,nem kezdhetem elmesélni neki az életem,hogy milyen élményeim voltak,milyen nehézségeim... Nem tudom mit tegyek.Van egy ördög és egy angyal a füleimnél akik vitatkoznak.:D

AKinek van ötlete légyszi irja le.Remélem tudtok segíteni,hálám üldözni fog titeket,csak utol ne érjen:P

Jah és anyu sose szidta aput,nem tiltott tőle.Akkor jött hozzánk amikor akart.:)


2010. okt. 25. 10:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt,19 éves lány vagyok:)
2010. okt. 25. 10:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

olyan szépen leírtad nekünk az érzéseidet, mi lenne, ha ezeket elmondanád apukádnak is? eémondanád neki, hogy összezavarodtál tavaly, nem értetted a helyzetet, hogy hírtelen lett egy apukád. Hidd el csak belekezdeni lesz nehéz, utánna jönnek majd a szavak.

Ha nem akarod személyesen megtenni, vedd elő ismét a mobilod, és jöjjön a következő sms. Apud egy biztató sms után ismét fel fog keresni meglásd.

Nagyon szurkolok neked

2010. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bolhából csinálsz elefántot. Nyilván rosszulesett annak idején, hogy apukád nem járt hozzátok, és túl hirtelennek tűnik az, hgoy most vissza szeretné kapni a gyerekeit, akik amúgy már nem is igazán gyerekek.


Én viszont mindenképpen örülnék annak, hogy az apám nem hagyta annyiban a dolgot, és újra felvette veletek a kapcsolatot. Az elmúlt tíz évet nem lehet nem megtörténtté tenni, de gondolom, hogy mindenki követ el hibákat az életében, ő pedig most lázasan ki akarja javítani ezt a hibát. Szerintem ne tetézd a bajt azzal, hogy elutasítod!

2010. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én annyit tudok csak mondani, hogy vedd fel a kapcsolatot vele újra. Érthető, hogy így reagáltatok, amikor évek múltán ismét feltűnt és egyik napról a másikra akart az életetek része lenni. De talán most jött el az idő, hogy újra együtt legyetek. Én is elváltam, és szeretném ha a gyerekem (most 9 é)mindíg tartaná a kapcsolatot az apjával. De nálunk az apa elég nyögvenyelősen viszi kéthetente, illetve semmiben nem vesz részt a gyerek életében. Nagyon sok sikert kívánok, megérdemelnétek hogy rendeződjön a kapcsolat!

2010. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!Hálás vagyok Nektek!:)

Eldöntöttem,felveszem vele ismét a kapcsolatot,addig megfűzöm bátyámat is,és együtt indulunk neki:) Most elég nagy felfordulás van nálunk,mert újítjuk a házat és minden hegyén-hátán,és anyu nem szivesen fogad vendégeket.De pár hét és kész vagyunk,és akkor nekivágok.Vagy várok karácsonyig,és akkor irok neki smst.Valamit kitalálok pár héten belül.Mégegyszer köszönöm nektek!!Szép estét!:)

2010. okt. 25. 18:21
 6/6 A kérdező kommentje:

Most nézegettem a feltett kérdéseimet és megtaláltam ezt is.

Úgy gondoltam,hogy leírom a fejleményt.Meg volt a kibékülés Karácsony estéjén,februárba megszületett öcsénk,aki imádnivaló:)A menyasszonyával is jó a kapcsolatunk.

Köszönöm a bíztatást,bár nem biztos,hogy ezt még olvassátok:)

2011. máj. 22. 20:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!