Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én voltam bunkó?

Tényleg én voltam bunkó?

Figyelt kérdés
Osztálytársam szülei elváltak, de azóta megint együtt vannak. Az anyukája kérvényezett valami segélyt (nem tudom mit, csak azt hogy gyereket egyedül nevelő szülő kapja, de az is lehet, hogy valami suli támogatás és nem segély, nem tudom pontosan)amit azóta is felvesz. Mondtam neki, hogy ez milyen már, hogy ilyen támogatást felvesztek, mikor együtt vannak a szüleid? Szerinte én voltam a bunkó, mert nem az a lényeg, hogy együtt vannak a szülei, hanem hogy elváltak és így ez jár neki. SZerinted? Amúgy meg nem szegény család, mert nem dolgozik se az anyuka, se a másik gyereke, tehát az apa vígan eltartja az egész familit. Simán minden hülyeségre tudja vírítani a lóvét.
2010. okt. 22. 20:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
34%
Egyebkent ja, a draga magyaroknak eszukbe sem jut a ciganyokat jelentgetni a sok jogtalanul felvett segely miatt, de a magyar tarsat bezzeg egybol....na szep...
2010. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Szóval:


1. A csaló cigányt jelentsük fel. (Eddig ok.)


2. A csaló magyart ne, mert az a "mi vérünk".


Egyre bizarrabb.

2010. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
24%
Nem, pont forditva.Ha a sajat veredet jelented fel, akkor jelentsd fel a ciganyokat is, akik mindannyiunkon eloskodnek.Amugy meg ne vedjed mar itt oket.
2010. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Már hogyne jelentené a magyar a cigányt? Ne mond már nekem, hogy te nem jelentenéd névtelenül?
2010. okt. 22. 21:09
 25/37 anonim válasza:
34%
En sosem szoltam bele abba,hogy masok milyen segelyeket vesznek fel jogtalanul.Nehez vilagban elünk.Tegye meg mindenkiaki tudja.Masok milliokat nyulnak le,az a par forintos segely semmi ahhoz kepest.Es hogy valakinek jol megy,nem a segelyen mulik.Ha tudja viritani a lovet,hat viritsa.Valaki megteheti,valaki nem.Ez van.
2010. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Törvényes, de nem jogos. Meglepne, ha az állam elismerné a nemhivatalos párkapcsolatot.
2010. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%

Na álljunk meg egy szóra: a kérdező úgy tudom, nem jelentgetett senkit! Egyszerűen volt egy véleménye, amit elmondott az osztálytársának. A szemébe. Ami annyira nem divat, azért lássuk be.

Az én igazságérzetem is tiltakozna ilyen helyzetben (ettől függetlenül nem jelentgetnék senkit), de zavarna, hogy valaki olyan pénzt nyúl le az államtól, ami nem illeti meg, más meg gyakorlatilag éhezik, mert olyan mocskos népség vagyunk, hogy egymás szemét is kilopnánk, és ehhez nem kell cigánynak lenni, mint a mellékelt ábra mutatja.

2010. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
16%
De most komolyan. Neked mi közöd hozzá? Ha már ekkora nagy igazság bajnoka vagy, akkor egy 200 kilós kancigánynak is regéld már el ezt a hatalmas problémádat... Engem össz-vissz a hülye stílusod zavar... Gondolom neked egy szuper mintacsaládod van, törődj velük, örülj neki. Különben sem a "gyerek" igényelte a segélyt. Akármiről volt szó, ha valaki a szüleimről dumált olyan dolgot, amihez nincs köze, szívem szerint megpofoztam volna, pedig teljesen átlagos témákról volt szó, de úgy érzem, hogy senkinek nincs hozzá köze. Meg honnan tudod, hogy mi az oka annak, hogy anyuka miért nem dolgozik? Ezer meg ezer kérdés van a történetben, amit ad1: nem tudsz ad2: nincs hozzá közöd. Szóval igen, te voltál bunkó, és meg is indokoltam, tessék.
2010. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Figyeljetek már! Itt nem családi ügyről van szó! Nem abba szólt bele, hogy milyen dolog, hogy összeköltöztek, vagy nem. A kedvezmények felvételének vannak szabályai feltételei.


"Egyedülálló az a szülő, aki hajadon, nőtlen, özvegy, elvált, házastársától külön él és nincs élettársa"


Igenis csalás amit csinált a barátod édesanyja. Tudom, hogy nem nagy összeggel, de mindannyiunkat károsít meg. És azoktól veszi el akik tényleg rászorulnak, akik számára a kedvezményt kitalálták. Ezek tények.

Lehet szépíteni, de tények.


Akik itt helyeseltek, vagy azt mondták, hogy mi közöd hozzá, ők is megtennék? Csalnának?


Szerintem neked van igazságérzeted, és felelősségérzeted a közösség iránt.

2010. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
48%

10:03:Ilyen erővel gyilkolni is lehet.

Mert: "Meg honnan tudod, hogy mi az oka annak, hogy " .....gyilkolt? .......

"Ezer meg ezer kérdés van a történetben, amit ad1: nem tudsz ad2: nincs hozzá közöd. Szóval igen, te voltál bunkó!"

2010. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!