Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én voltam bunkó?

Tényleg én voltam bunkó?

Figyelt kérdés
Osztálytársam szülei elváltak, de azóta megint együtt vannak. Az anyukája kérvényezett valami segélyt (nem tudom mit, csak azt hogy gyereket egyedül nevelő szülő kapja, de az is lehet, hogy valami suli támogatás és nem segély, nem tudom pontosan)amit azóta is felvesz. Mondtam neki, hogy ez milyen már, hogy ilyen támogatást felvesztek, mikor együtt vannak a szüleid? Szerinte én voltam a bunkó, mert nem az a lényeg, hogy együtt vannak a szülei, hanem hogy elváltak és így ez jár neki. SZerinted? Amúgy meg nem szegény család, mert nem dolgozik se az anyuka, se a másik gyereke, tehát az apa vígan eltartja az egész familit. Simán minden hülyeségre tudja vírítani a lóvét.
2010. okt. 22. 20:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
36%
Közöd hozzá?
2010. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
6%

Ezt a kerdest nem te tetted fel veletlen?:-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Amugy a kerdesre valaszolva, hat igen, meglehetosen.

2010. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Igen? Ha így látod, akkor azt is kérdezd meg te ostoba, hogy ha nem tartozik rám,akkor miért meséli el?

Ha kekeckedni akarsz keress mást, mert nem foglalkozom bunkókkal. CSá!

2010. okt. 22. 20:16
 4/37 anonim ***** válasza:
29%
Már ne haragudj de mit szólsz bele ha a te családodban történe ilyen nem pattognál az apuka bármikor újra kiléphet a családból és hagy ott mindenkit a sz'rban.
2010. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

2. nem az én kérdésem.

ez nem családi pótlék téma,mivel az bizonyos korig jár mindenkinek.

2010. okt. 22. 20:17
 6/37 anonim ***** válasza:
29%
most, ha megmondják az őszintét akkor besírsz?
2010. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

3.

akkor újra kell igényelni nem gondolod? Így jogtalanul veszik fel a pénzt, mivel nem egyedül neveli a gyerekét!

Tényleg igaz, hogy akinek sok van, az minél többet akar. Meg ezek szerint az is, hogy sokak szerint az is természetes, ha valaki jogtalanul vesz fel támogatásokat.

2010. okt. 22. 20:19
 8/37 anonim ***** válasza:
76%
Miért lennél bunkó, ha egy csalást elítélsz? Egyesek nagyon el vannak tévelyedve. Pedig ha valaki szemet húny egy csalás fölött, az bűnpártolás.
2010. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
59%
En nem tudom miert, de ma egesz nap ilyen kerdesek voltak, ahol a kerdezok azt vartak, hogy a valaszolok pocskondiazzak veluk az ellensegeiket:-) De valahogy senkinek nem jott be:-)
2010. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
20%
Igen, tényleg te voltál a bunkó!
2010. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!