Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkértem a kezét de ő vissza...

Megkértem a kezét de ő vissza utasított! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen elkeseredtem már együtt vagyunk/voltunk. 3 éve őt tudnám elképzelni a felségemnek, gyerekeim anyjának, erre mindent elterveztem, megvettem a gyűrűt Benyögi hogy nincs már tovább... Kapcsolat vége. És elment. Most azt sem tudom mit csináljak hívjam fel?? Nem volt semmi baj a kapcsolattal, igaz voltak kisebb veszekedések.. de nem nagyok. Köszönöm a válaszokat 27 F Ő meg 25.
2010. okt. 22. 19:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem is most lett vége a 6 éves kapcsolatomnak egy másik lány miatt. :(

Én próbálom a jó oldalát nézni, és így könnyebben viselem a helyzetet. Mindenki körülöttem és én magam is megvagyok lepődve saját magamon, hogy mennyire jól viselem a szakítást. Pedig nagyon fáj... :( De fiatal vagyok még... újra szórakozni, ismerkedni fogok és új célok elé nézek.

Próbálj meg te is pozitívan gondolkodni. Tudom nehéz most még túllépni rajta...Én is azzal nyugtatom magam, hogy az idő majd begyógyítja a sebeimet. Te is fiatal vagy még, előtted az élet! Fel a fejjel!!!:) Egy ilyen nő valószínűleg nem érdemel meg téged...legalább egy magyarázatot adhatott volna.

Legyél sokat a barátokkal (persze ha vannak), vagy a családdal hogy elvonják a figyelmedet.

2010. okt. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kerdezo, azert majd irj, hogy mi a helyzet:-)
2010. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Elmentem a barátokkal, jól berúgtam... jól kiöntöttem a lelkemet a haveroknak elmondásuk alapján... aztán kifeküdtem, hívtam és mondta hogy holnap beszéljünk.
2010. okt. 23. 19:02
 24/24 anonim ***** válasza:
na és most hogy álltok?:$ megmagyarázta?
2010. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!