Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkértem a kezét de ő vissza...

Megkértem a kezét de ő vissza utasított! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen elkeseredtem már együtt vagyunk/voltunk. 3 éve őt tudnám elképzelni a felségemnek, gyerekeim anyjának, erre mindent elterveztem, megvettem a gyűrűt Benyögi hogy nincs már tovább... Kapcsolat vége. És elment. Most azt sem tudom mit csináljak hívjam fel?? Nem volt semmi baj a kapcsolattal, igaz voltak kisebb veszekedések.. de nem nagyok. Köszönöm a válaszokat 27 F Ő meg 25.
2010. okt. 22. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

kérdezd meg hogy miért

szegény..:(

2010. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom :(


De sajnos az a baj, hogy valószínűleg igenis voltak komolyabb bajok. Te fiú vagy, nehezebben veszel észre olyan problémákat, ami egy lánynak már elviselhetetlen. Valószínűleg régóta rágódott ezen, és most te hirtelen egy döntési helyzet elé állítottad.

Most hagyd. De holnap hívd fel és találkozzatok. Kérd meg, hogy mondja el, mi az oka annak, hogy ezt tette. Mik voltak a problémák. Akkor majd te is tisztábban látsz. Csak meg kell várni, hogy ő is lenyugodjon egy kicsit.

2010. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
ejjha...nagyon sajnálom:S:( hívd fel mindenképpen, kérd, h. magyarázza meg, annyit megérdemelsz.
2010. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
hát ez durva helyzet :/ de nem hiszem hogy ilyen helyzetben ő is olyan komolyan gondolja a kapcsolatot, ha családot akarsz nem érdemes rá pazarolni az időt...
2010. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
hívtam de nem vette fel a telefont, és a böröndje sincs itt.
2010. okt. 22. 20:08
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Kérdezd meg, hogy mi volt a baj, lehet, hogy volt probléma, amit te nem láttál, de az is lehet, hogy ő már nem érez semmit, és ezt semmi egyéb nem váltotta ki (kisebb viták meg mindenhol vannak).

Kitartást!

2010. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem hogy nem akarok tovább élni.
2010. okt. 22. 20:12
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem volt valaki más az életében, akiről te nem tudtál és emiatt ment el? Lehet, hogy megcsalt?
2010. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, most kicsit soteten latod helyzetet, de majd elmulik.Amugy szerintem is par nap mulva beszelned kene vele, hogy megis miert dontott igy.Hatha van visszaut.De ha megsincs, akkor engedd el.Es fel a fejjel, idovel talalsz mjd mast, aki a feleseged akar lenni:-)
2010. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

Hékás! Amit én tennék: ha tudom hova mehetett, hol lehet, akkor elmennék hozzá, és megbeszélném vele, mi az oka a hirtelen szakításnak, hogy legalább tudjam mi történt - úgy mégis könnyebb feldolgoznom.


Ha más nem, mindenképp beülök valahová egy barátommal, és leisszuk magunkat, akár nála is alszom, hogy ne legyek egyedül.

2010. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!