Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki van igaza a lent leírt...

Neki van igaza a lent leírt esetben? Már megkértem százszor, de nem foglalkozott vele.

Figyelt kérdés
Lakótársam borotválkozott reggel és a mosdókagylóban hagyta a szakállának maradványait. Én (mivel már elegem van abból, hogy mindig otthagyja) kiszedtem egy villával és beletettem a reggelijébe. Gondolom megette, mivel most, amikor hazajött oltári botrányt rendezett emiatt. Mivel már megkértem rá százszor, ezért nem jutott jobb az eszembe, de szerintem megérdemelte! Szerinted neki van igaza, hogy még fel is háborodik?
2010. márc. 30. 16:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vicc?:)) Szerintem ez nagy bunkóság volt a részedről, ez nem elintézési mód, de sztorinak nem rossz.
2010. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Igen ez azért elég durva húzás volt. Nem tudom te fordított esetben mit szóltál volna.


Elvileg emberek vagyunk és lehet velünk értelmesen beszélni.

2010. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%
Jól tetted! Mondd meg neki, hogy ha nem tünteti el borotválkozás után, akkor legközelebb is megteszed. Csak rajta múlik, hogy visszakapja-e belsőleg a szőrszálait, vagy sem.
2010. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
szerintem is igazad van,hisz megkérted hogy ne hagyja ott. Ha nem ért a szép szóból hát igy járt-jár máskor is
2010. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
Hát kissé erős volt, de jól tetted:-DD
2010. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azt azért próbáljátok meg hozzáképzelni, hogy én ott szoktam fogat-arcot mosni... Nem könnyű művelet, állandó az öklendezés...
2010. márc. 30. 16:11
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A 2. 16:07-es vagyok. Igazából azt nem írtad, hogy szóltál-e már neki ezért, vagy csak remélted, hogy egyszer ráébred, hogy ezt nem kellene tennie. Ugyanis lehet, hogy otthon anyuci mindig kitakarította utána, és ezért eszébe sem jut. Jó, amit tettél akkor, ha már ezerszer kérted, és mégsem változtatott. Néha az ilyen drasztikus megoldások vezetnek eredményre.
2010. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ráadásul meg lett vele beszélve, csak le se sz*rja....
2010. márc. 30. 16:12
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nagyon odafigyelnék, mit eszem vacsorára... :)


Szerintem baromságot csináltál. Ha már ki tudtad szedni, egyszerűbb lett volna a kukába rakni, nem a reggelijébe tenni. Vagy egyszerűen otthagyni, és este szólni neki, hogy takarítsa el. (És egészen addig otthagyni, amíg el nem takarítja. Te meg használd a kádat. Mert abban igazad van, hogy mindenki takarítson össze maga után.)


De így most bosszúra számíthatsz.

2010. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy meg lett kérve már százszor.
2010. márc. 30. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!