Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki van igaza a lent leírt...

Neki van igaza a lent leírt esetben? Már megkértem százszor, de nem foglalkozott vele.

Figyelt kérdés
Lakótársam borotválkozott reggel és a mosdókagylóban hagyta a szakállának maradványait. Én (mivel már elegem van abból, hogy mindig otthagyja) kiszedtem egy villával és beletettem a reggelijébe. Gondolom megette, mivel most, amikor hazajött oltári botrányt rendezett emiatt. Mivel már megkértem rá százszor, ezért nem jutott jobb az eszembe, de szerintem megérdemelte! Szerinted neki van igaza, hogy még fel is háborodik?
2010. márc. 30. 16:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Hát én ezt azért nem tettem volna. Ha annyira idegesít, akkor keress másik lakópartnert. Mindenkinek vannak rigojái.
2010. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%
Ez azért erős volt. Nem az ételébe kellett volna.
2010. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Lakótársak között ilyen harcot kezdeni nem okos dolog. A mosdót leöbliteni nem nagy munka, de ha ezentúl állandó harc lesz, akkor megérdemled.

Az ilyen undorító reakcióra mit vársz? Ettöl megjavul a másik - mert elárulom, hogy vissza fogja fizetni, és egyre erösebb módszerekkel.

A következö kérdésed ez lesz: a lakótársam ahol lehet keresztebe tesz nekem, ki akar utálni a lakásból, mit tegyek????

2010. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Már háború van egy éve... ez egy szimpla csata volt, aminek a vereségét le kellett volna nyelnie...(illetve le is nyelte gyakorlatilag)
2010. márc. 30. 19:51
 25/26 anonim ***** válasza:
Én csak a párnájára vagy a fogmosó poharába tettem volna. De tényleg vannak olyan emberek, akik "már csak azért is..." módon működnek. Mint párom, aki szanaszét hagyja a levetett ruháit. Én meg eldugdosom, de még nem tanult belőle a mafla:)
2010. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Meg kell hagyni,nem vagy semmi:)én ezt biztos nem mertem volna megtenni,de gondolom már tele volt a hócipöd ezzel a dologgal,nekem is voltak gondok amikor 2fiuval és a párommal béreltünk egy albérletet,és ha már elmondod százszor és nem változik a helyzet akkor már nem tudod átgondolni mit cselekszel akkor minden jön dühböl,tényleg erös volt amit tettél,lehet már te is akarod a feszültséget csinálni,mert annyira ki vagy már töle idegileg.
2010. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!