Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki van igaza a lent leírt...

Neki van igaza a lent leírt esetben? Már megkértem százszor, de nem foglalkozott vele.

Figyelt kérdés
Lakótársam borotválkozott reggel és a mosdókagylóban hagyta a szakállának maradványait. Én (mivel már elegem van abból, hogy mindig otthagyja) kiszedtem egy villával és beletettem a reggelijébe. Gondolom megette, mivel most, amikor hazajött oltári botrányt rendezett emiatt. Mivel már megkértem rá százszor, ezért nem jutott jobb az eszembe, de szerintem megérdemelte! Szerinted neki van igaza, hogy még fel is háborodik?
2010. márc. 30. 16:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok ma formában, most látom, hogy már sokszor kérted. :)

És nem látta be, hogy igazad van?

2010. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozik vele, otthagyja. .:S
2010. márc. 30. 16:14
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
Neked volt igazad, de nem gondolod hogy egy kicsit gyerekesen oldottad meg?
2010. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%

Én konkrétan kiqrtalak volna az emeletről, a két dolog nem azonos fajsúlyú.

Te mit szólnál ha a menszesz utáni vattádat tennék az ágyadba vagy ételedbe? Idióta.

Akkor lenne igazad ha azonos mértékű cselekedettel hivtad volna fel a figyelmét a hibájára, de ez a kettő nem említhető egy lapon.

2010. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%
tök jó fej vagy....az a baj h vannak olyan emberek akik nem értenek a szép szóból.....és mégis mit kellett volna csinálnod h felfogja? a jövőben bizti eszébejut!!!
2010. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, bosszú bosszút szül, akár igazad volt, akár nem. Mostantól mindig nézheted meg a kajáidat és a cuccaidat, mert tuti lesz válaszcsapás. Szóval a helyzet nem változott, de lett egy problémával több. Megérte? Majd ez idő eldönti. Értem a frusztrációd, mert lehetetlen helyzetb
2010. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Szerintem is eszébe fog jutni, mert állítólag valaki előtt ette meg a szendvicset.. emiatt is volt balhé (egy része)
2010. márc. 30. 16:20
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
en vagy, hiszen nem mindig választhatjuk meg a lakótársunkat/szomszédunkat, elköltözni meg nem lehet csak úgy, ám az sem megoldás, ha elkezdünk egy értelmetlen adok-kapokot. Ez ősi probléma, és még csak azt láttam megoldásnak, hogy az illető fogja magát és egyedül költözik.
2010. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha engem kérdezel akk sztem most kezdtél egy jó kis háborút :)
2010. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen.. aztán majd leshetsz, ha egyszer véletlenül elfelejted lehúznia retyót nagydolog után.. :)
2010. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!