Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkértem a kezét de ő vissza...

Megkértem a kezét de ő vissza utasított! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen elkeseredtem már együtt vagyunk/voltunk. 3 éve őt tudnám elképzelni a felségemnek, gyerekeim anyjának, erre mindent elterveztem, megvettem a gyűrűt Benyögi hogy nincs már tovább... Kapcsolat vége. És elment. Most azt sem tudom mit csináljak hívjam fel?? Nem volt semmi baj a kapcsolattal, igaz voltak kisebb veszekedések.. de nem nagyok. Köszönöm a válaszokat 27 F Ő meg 25.
2010. okt. 22. 19:59
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mire gondoljak! valószínű hogy az lesz elmegyek és jól leiszom magam.
2010. okt. 22. 20:20
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy leiszod magad semmit sem oldasz meg. Csak úgy mondom.
2010. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Megtudlak érteni, nagyon pocsék érzés lehet.

Ha pedig gondja volt előtte a kapcsolatotokkal, akkor azt miért nem mondta, vagy miért nem jelezte neked.

Nem értem a nőket, hogy miért nem mernek szólni, csak otthagyni a másikat, az meg had tépelődjön azon, hogy a tökéletesnek hit kapcsolatnak miért lett vége.

2010. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
20:22 - Én nő vagyok és egyetértek veled, és nem értem az OLYAN nőket, akik nem tisztázzák a párjukkal a problémákat. Én megtettem, amikor volt valami, nem tudom, más erre miért képtelen.
2010. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg jo otlet, hogyha berugsz.Legalabb egy kicsit eltereled a gondolataidat.Es miutan kiheverted a masnapossagot, szepen hivd fel.
2010. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%

Igaz, hogy a leivás csak pillanatnyi megoldás, de amikor annyira fáj - és lelki dolgok aztán ki@szottul tunak fájni - akkor legalább kikapcsol az agyad... Ekkor mindenképpen legyen veled legalább 1 egység barát, hogy ha nem ismered a határt, támogatni tudjon.


Ezután fel lehet keresni a leányzót!

2010. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20:28 mármint nem rögvest utána, hanem pl. másnap :/
2010. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

hadd igyon..de ne egyedül... kell egy barét ilyenkor vagy családtag


semmi érzelgős zene meg romantikus vígjátékok, csak metál és akció, sírni szabad és kell, attól is jobb lesz, űrt fog hagyni maga után, de az idő, ugye...


drukkolok hogy kibéküljetek!!!

2010. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

hát ez szörnyen hangzik :(

én utána mennék az biztos, nem tudnék mást csinálni. aztán ha nem találom meg vagy csak nem tudok beszélni akkor úgy leinnám magam mint még soha, persze nem egyedül.

hihetetlen milyen nők vannak, csak úgy elmegy... nem is beszéltétek meg... ááááááá tényleg sajnállak, rohadt szar lehet :(

2010. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mondhatott volna annyit, hogy már nem szeret.
2010. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!