Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátommal?

Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt.Én 18 ő 21 éves.Én nagyon szeretem őt és én is engem.De már megőrülök attól,hogy féltékeny.Nem beszélhetek fiúval,mert akkor szakit.A barátnőimmel nem mehetek el sehova,csak a suliba tudok velük beszélni.Mondtam neki változzon meg,mert igy nem megy.Erre aztmondja fél,hogy megcsalom.Pedig én egy teljesen normális lány vagyok,sosem csalnám meg,nem vagyok olyan.Nem tudom mért érdemlem ezt,mikor én mindenkivel aranyos vagyok.Véleményetek ?
2010. okt. 22. 10:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a választ a kérdésedre, de szeretnélek kijavítani. Olyan, hogy teljesen normális lány NEM LÉTEZIK!
2010. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kijavítom magam.Nincsenek káros szenvedélyeim.Normális a viselkedésem.Tanulok,hogy az életben elérjek valamit.
2010. okt. 22. 11:50
 23/25 Hortobagyi ***** válasza:
100%

18 éves vagy kislány.

A barátod téged rabságban tart.

Ne félj tőle. Nem vagy a tulajdona.

Van pasi a világon legalább 3 milliárd.

És hidd el még nagyon sokan vannak akik jobban is tudnak szeretni mint túlságosan féltékeny párod.

Próbáld nevelni. Ritkábban találkozz vele mint szokásos.

Jelentsd be hogy pl. holnap a barátnődnél leszel.

Vagy megnézel egy divatos cuccot. Egyedül.

Ahogy leírtad ez a ragaszkodás és a féltékenység beteges.

Figyeld a reakcióit. Ha dühkitöréseket tapasztalsz akkor

ne magyarázkodj neki semmit. Szólj a szüleidnek intézzenek valahol egy pár napos üdülést neked.

Váratlanul. Szólóban. Tegyél rá mit mond. Menjél. Fiatal vagy. Nem kell az engedélyét kérned. Nem vagy a tulajdona. Egyre azért vigyázz. Ha a testi épségedet a személyedet fenyegetné, szólj a szüleidnek. Sőt, a rendőrsére is jelents be. Nem játék. Az ilyen ember vak, és végtelenül dühös lehet. Veszélyes.

Szerintem néked most a legfontosabb a jövőd, a tanulás.

2010. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
jó.köszönöm :(
2010. okt. 22. 12:49
 25/25 anonim ***** válasza:
Biztosan lehetne normális kapcsolatod, de nem vele.
2010. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!